Skocz do zawartości
Forum

Moja dziewczyna chce popełnić samobójstwo


Gość PoProstuAdam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PoProstuAdam

Witam, nie wiem co już robić dlatego piszę na tym forum. Jestem chory na Zaburzenia Afektywne Dwubiegunowe będąc w szpitalu psychiatrycznym poznałem dziewczynę. Po paru tygodniach byliśmy razem, jest najfajniejszą osobą jaką w życiu spotkałem, jest tak strasznie podobna do mnie. Rozumiemy się doskonale, myślimy dokładnie tak samo ale niestety ona ma poważne problemy (zaburzenia osobowości, prawdopodobnie bulimia i objawy dziwnie zbliżone do moich czyli na zmianę euforia, dołki i stany mieszane) Ona nie daje sobie już rady od pewnego czasu mówi że chce to wszystko skończyć bo nie widzi innego rozwiązania. Największym problemem dla niej są jej rodzice którzy już dawno się poddali i nie wiedzą co dalej robić, są na nią obrażeni za to jaka jest, nie rozmawiają z nią, cały czas straszą ją kuratorem, ośrodkiem wychowawczym tylko dlatego że ma poważne problemy i nie ma w nich wsparcia. Boję się że w końcu w niej coś pęknie i będzie próbowała się zabić i to nie jest jedna z manipulacji ponieważ już raz próbowała ale zwymiotowała wszystkie leki jakie wzięła. Nie wiem co mam dalej robić, wczoraj mi powiedziała że jestem jedyną osobą która się o nią martwi. Kocham ją i nie pozwolę jej odejść i nie zostawię jej tylko dlatego że ma jakiś problem. Pomóżcie, podpowiedzcie co dalej robić bo ja się w tym wszystkim już pogubiłem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...