Skocz do zawartości
Forum

Mąż żąda bezwzględnego posłuszeństwa


Gość zszokowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zszokowana

od 3 lat jestem w związku małżeńskim. mój mąż jest wspaniały, ale... kilka dni temu poinformował mnie, iż oczekuje ode mnie całkowitego posłuszeństwa i bezwzględnego posłuszeństwa. ja sama nie jestem osobą która da sie zaszufladkowac i podporządkowac - mam dosyc wybuchowy charakter. niestety - do niego to nie dociera. nie potrafię go przekonać ze mam prawo do odrębnego zdania. juz sama nie wiem co mam zrobić, jak z nim rozmawiać, jak sie zachowywac.

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Musisz tylko i wyłacznie przekonac go ze nie ma racji a to brzmi tak ze on "pozjadał" wszystkie rozumy i masz robic tak jak on chce a przeciez nie zawsze musi miec racje, ty jako dorosła osoba masz prawo do wyrazania swojego zdania, nawet jesli jest inne niz jego i kwestia argumentów kto ma racje. Tak wiec powiedz mu ze jesli bedziecie mieli inne poglady na jakies tematy to po prostu porozmawiajcie o tym otwarcie a nie on powie swoje i tak ma byc bo to bez sensu.

Odnośnik do komentarza

To w takim razie powiedz męzowi że Ty też od niego wymagasz bezwzglednego posluszeństwa bo w związku małzenskim czy to wg Boga czy prawa cywilnego małzonkowie mają takie prawa i obowiazki.

Jesli wczesniej mąż byl wspanialym mezem to rzeczywiście musi byc jakaś przyczyna .Czasem moze byc to pod wplywem innych osob np takich " madrych " kolegów ktorzy nakladą facetowi swoich " prawd " typu w domu rzadzi mąż a żona ma siedzieć i sluchać ....
Jesli teraz się ugniesz pod rządaniami meza to juz pozamiatane na cale zycie .Postaw sprawę jasno i nie ulegaj .A przede wszystkim spytaj męza skąd taka nagla zmiana .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...