Skocz do zawartości
Forum

Skrzep pokryty białym śluzem w pochwie


Gość martty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosyć nietypową sprawę... Otóż podczas zabawy z partnerem, wyczuł on coś w mojej pochwie. Mówił, że to jakby kawałek papieru, pomyśleliśmy, że od tamponu. Wyciągnął 'to' ze mnie. Było małe, wyglądało jak naparstek, całe w białym śluzie. Ogólnie raczej gładkiej powierzchni, nie miało szczególnego zapachu. To było obrzydliwe i mnie przestraszyło, bo nigdy czegoś takiego nie widziałam. A przecież tkwiło w mojej pochwie i nie zanosiło się widocznie na to, że wypłynęłoby samo, bo jestem po okresie... Miało to miejsce wczoraj (sobota), a w poniedziałek byłam u ginekologa, badał mnie i nic nie wyczuł, więc wcześniej pewnie tego czegoś nie było.
Proszę mi powiedzieć - co to za dziwny skrzep? Mam powody do niepokoju?

Odnośnik do komentarza

Jest to dosyć możliwe, ponieważ ginekolog po badaniu w czwartek (usg) powiedział, że w prawym jajniku mam zespół PCO. Wszystko by się zgadzało. Jednak mój ginekolog zamiast wyjaśnić mi na czym polega PCO i co powinnam zrobić - kazał mi samej poczytać na ten temat...

Odnośnik do komentarza

Nie mogę dokładnie powiedzieć dnia cyklu, bo mam nieregularne miesiączki strasznie ;/ To był chyba 3 dzień po okresie. Wnioskując po braku śluzu ogólnie na majtkach to nie miałam dni płodnych, o ile w ogóle takie miewam przy swoich nieregularnych cyklach.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie robił mi badań hormonalnych ani cytologii. A mój obecny gin to trzeci, u którego jestem. Kazał mi przyjść za miesiąc jeśli dostanę miesiączki to po niej, a jeśli nie to i tak przyjść. Nie powiedział nic konkretnego, nie zalecił żadnych badań. Powinnam się o nie dopomnieć? Czy te badania mogą wykazać to, czego nie wykazuje usg?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Powinnaś zrobić cytologię, to bezbolesne badanie. Skoro współżyjesz to powinnaś je zrobić. Dzięki niemu mozna sprawdzić czy nie masz nadżerki, czy nie ma się zmian nowotoworowych, i czy wszystko z szyjką macicy jest ok. W usg tego nie znajdziesz.
Możesz cytologię zrobić prywatnie np w luxmedzie. Ja tam robiłam ostatnio to kosztowała mnie bodajże 30 zł moze nawet mniej. Wynik masz po tygodniu.
Cytologię powinno się robić przyjamniej raz na rok.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Lekarz stwierdził po samodzielnym badaniu, że nie mam nadżerki, a z szyjką jest wszystko okej, ale skoro mówisz, że dopiero cytologia może to tak naprawdę wykazać to chyba rzeczywiście muszę ją wykonać i zmienić gina po raz kolejny..

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisana przez Panią zmiana to najprawdopodobniej fragment śluzu, co zdecydowanie nie powinno być powodem do niepokoju. A propos Pani nieregularnych miesiączek to najprawdopodobniej są one skutkiem stwierdzonego PCOS. W zależności od Pani dolegliwości/chęci zajścia w ciążę lekarz bez wątpienia rozpocznie leczenie PCOS. Zdecydowanie proszę także wykonać cytologię. To badanie, które każda kobieta powinna wykonywać raz w roku.

Odnośnik do komentarza

Witam.mam takie pytanie: przedwczoraj oddawalam mocz z krwia a wlasciwie sikalam krwia wraz ze skrzepami myslalam ze to z pochwy ale po wlozeniu tampona byl on czysty wiec to pewnie z cewki.wczoraj juz bez krwi ale ze skrzrpami.natomiast dzis co 15minut chodze do toalety bo czuje parcie przy oddawaniu moczu pod sam koniec swedzi mnie i boli i pojawiaja sie biale dlugie fredzle czasem owakne ze sladowa iloscia krwi,jest to miekkie i sluzowate.boli mnie podbrzusze i nerka. Dodam ze prawie 2miesiace temu zazylam tabletke ellone ( nie wiem czy to moze miec zwiazek). Czasem w pochwie mam biale twarde grodkiCo to moze byc? Prosze o pomoc.do lekarza teraz nie moge isc :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...