Skocz do zawartości
Forum

Natrętne myśli o wielkim, różowym piórze


Gość doda51

Rekomendowane odpowiedzi

Macie tak czasami że nie możecie przestać o czymś myśleć? Skupiacie się jedynie na tej rzeczy, jak czytacie książkę, oglądacie film, jesteście w szkole itp. I również chodzi mi o nietypowe rzeczy. W moim przypadku jest to różowe wielkie pióro. Haha! Wiem dziwna jestem. Napiszcie o czym u was w takim przypadku myśleliście. Jestem ciekawa. I jak sobie z tym poradziliście? Ja mam tak od hmnn...Na początku miałam ok. 10 dni potem tak jakby na kilka dni przeszło i od ok. 7 dni znowu wróciło. Nawet jak przestanę o tym myśleć to i tak mnie psychika do tego siłą zmusza. Haha, wiem dziwna jestem szczególnie z tą głupią rzeczą. Jakby coś to jestem bardzo, bardzo przewrażliwiona. I jak sobie z tym radzicie? Ja się okaleczam, ale to nic nie daję... Czekam na wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Może kup sobie takie pióro? urzeczywistniając,mając je w pokoju i często na nie spoglądając,uda się wyprzeć myśli o nim. Nie biorąc pod uwagę osoby bliskiej, zostawiając jej ataki czkawki, tak doszedłem do wniosku, że zawsze komputer nie daje mi spokoju. Patrze na tę wentyle schładzające jednostkę centralną męczy mnie czy już czas, rozkręcić i wyczyścić? tak myślę i na myśleniu się kończy. Raz na pół roku, śrubokręt,pędzelek i nowa pasta ląduje, jednak po trzech dniach myśli wracają.

Odnośnik do komentarza

Takie myśli mogą być objawem nerwicy natręctw. Podobnie jak tiki, które mają podłoże nerwicowe. Jeśli będziesz myslała o tym, wracała do tego i skupiała się czemu tak jest - będzie tak cały czas. Staraj się odsuwac od siebie te myśli, np. gdy się pojawią, zacznij coś robić aby się od nich oderwać i nie skupiaj się na tym, że pojawiły się po kilku dniach mocniejsze lub słabsze, bo to będzie je tylko potęgowało. Zastanów się skąd te pióro się wzięło czy je gdzieś widziałas, czy moze z czymś Ci się kojarzy, coś symbolizuje itd. W ten sposób dotrzesz do przyczyny.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...