Skocz do zawartości
Forum

Silny ból podbrzusza po zmianie tabletek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przez 6 lat przyjmowałam regularnie Cilest.Ostatnio nie zrobiłam 7- dniowej przerwy i już kończylam opakowanie i w ost. tyg. zapomniałam przyjąć tabletki. Na następny dzień wzięłam dwie, ale i tak po 2 dniach dostałam okres, więc reszty tabletek już nie przyjmowałam. Poszłam do lekarza po nową receptę z powodu wycofania Cilestu i mam nowe tabletki rozpocząc pierwszego dnia miesiaczki. Niby wszystko jasne, tylko, że od ok. 10 dni strasznie boli mnie podbrzusze (najgorzej podczas chodzenia, siadania, wypróżniania). Ból promieniuje do kręgosłupa i wg mnie jest inny niż ten przedmiesiączkowy. Czy może być to skutek odstawienia? Dodam jeszcze, że po odstawieniu, zabezpieczeniem była prezerwatywa.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości bólowe najprawdopodobniej nie są wynikiem odstawienia antykoncepcji hormonalnej. Mogą mieć natomiast wiele innych przyczyn. Może być to bowiem wynik patologii układu pokarmowego, układu moczowego czy też układu płciowego. W celu określenia konkretnej przyczyny wskazana jest dokładniejsza diagnostyka. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...