Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie podczas stosunku i żółte upławy a grzybica pochwy


Gość Karolina1010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina1010

Witam. Kilka dni temu współżyłam z partnerem, tuż po stosunku zaczęłam odczuwać silne szczypanie w okolicach wejścia do pochwy. Uznałam to za podrażnienie i nie przejmowałam się tym. Ból przez ok.10 minut był dość silny, a przy oddaniu moczu to już w ogóle dlatego tym bardziej uznałam to za podrażnienie. Wczoraj ponownie współżyłam z partnerem, ból był silniejszy, każde dotknięcie 'wejścia' powodowało silne pieczenie. Od poprzedniego współżycia zaobserwowałam na bieliźnie żółtawy śluz w dość dużej ilości o nieprzyjemnych zapachu. Dodam, że okres mam nieregularny w przedziale 23-28 dni. Dziś jest 30 dzień cyklu. Nie panikuję, że to ciąża bo raczej jest to mało prawdopodobne. Dzisiaj z rana nadal miałam żółty śluz, po zmianie bielizny już go nie widać, zamiast niego jest biały, nie umiem opisać w jak dużych ilościach ale na palcu przypomina twarożek, ponieważ jest bialutki z grudkami. Nigdy nie zaobserwowałam podobnego śluzu.
Wyczytałam, że jest to jakaś infekcja grzybicza, ale kilka razy natknęłam się też na objaw ciąży. Przed wizytą u lekarza chciałabym się upewnić czy to na pewno grzybica.

Odnośnik do komentarza

Tez stawiałam bym na infekcje, tym bardziej, że miałaś otarcia przy wejściu do pochwy, mogło sie coś rozwinąć. Na takie otarci dobry jest provag żel, nawilża, koi i łagodzi podrażnienia. Ja stosuje go po kąpieli i po seksie, dba o właściwe pH pochwy. Z twarożkowatymi upławami najlepiej zgłosić sie do gina.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...