Skocz do zawartości
Forum

Plamienie z pochwy po wypaleniu nadżerki


Gość Katarzyna2013

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna2013

Witam,Mój problem polega na plamieniu z pochwy. Około 2 m-ce temu miałam wykonywany zabieg na nadżerke była to wypalanka. Po 2 tygodnich, potem po 3 tyg byłam na kontrolach i lekarz ginekolog powiedział że wszystko ładnie sie zagoiło. Przy czym trwało po zabiegu plamienie spory czas i między czasie miałam także miesiączkę.Przy tej drugiej wizycie powiedziałam że czuje swedzenie i pieczenie okazało sie że to grzybica dostałam tabletki mycosyst 200 dla siebie i partnera oraz globulki dopochwowe na 3 dni-3 szt w paczce.Objawy minęly ale od tyg zaczęłam mieć znów plamienia które trwaja równe 7 dni okres powinnam dostać tak naprawde dzis. ale go nie dostaje..Skąd te plamienia się wzięły? nigdy takich nie miałam;/
Proszę o radę

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią plamienia mogą mieć wiele przyczyn. Może być to wynik nawrotu nadżerki, infekcji ale także skutek zaburzeń hormonalnych i wielu innych schorzeń ginekologicznych. W celu określenia konkretnej przyczyny objawów proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który podczas bezpośredniej wizyty będzie miał możliwość zebrać wywiad oraz Panią zbadać.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasienka2012

Byłam u ginekologa i stwierdził, że w moim przypadku plamienie to najprawdopodobniej "ślimacząca się" miesiączka przepisał mi tabletki antykoncepcyjne żeby mi sie wszystko unormowało. Niegdy nie brałam takich tabletek, ale doktor stwierdził że to powinno wszystko unormować...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...