Skocz do zawartości
Forum

Bardzo skąpy okres po wyjeździe za granicę


Gość ew...33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ew...33

Witam serdecznie mam problem obecnie przebywam za granica od czterech miesiecy ostatnie dwie miesiaczki mialam bardzo skape ostatnia poprzedzal bol piersi dwa tygodnie przed miesiaczka potem bol jajnikow po tej niby miesiaczce bole ustaly . Miesiaczke przewaznie mialam co 28dni ostatnia byla wczesniej co 25 trwala wprawdzie 6 dni ale pierwszy dzien bylo minimalnie drugi zalozylam wkladke trzeciego dnia tez byla wkladka czwartego tez ale tylko dlatego ze moze cos poleci wiecej a dwa ostatnie dni tylko przy wycieraniu mysle ze nie jest to zmiana klimatu poniewaz pierwsze miesiaczki mialam regularne i takie jak zawsze nie mam stresu nie przemeczam sie na jednej piersi wyszla mi zyla z mezem wspolzyje bez zabezpieczen wiec nie wiem czyto moze byc ciaza czy hormony czy cos jeszcze innego denerwuje sie bonie mam tu lekarza to ostatnie krwawienie bylo koloru czerwonego a ostatnie dwa dni brazowe prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam!
W przypadku współżycia bez zabezpieczenia w pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu powinna Pani wykonać test ciążowy. Inną przyczyną zmiany charakteru krwawienia mogą być zaburzenia hormonalne, czy zmiana otoczenia. Jeśli ciąża zostanie wykluczona oraz sytuacja nie powróci do normy w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...