Skocz do zawartości
Forum

Nudności przy tabletkach antykoncepcyjnych a ciąża


Gość joanna47

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna47

Witam. Jestem w połowie przyjmowania drugiego blistra tabletek. Przyjmowanie pierwszego przebiegło bez żadnych skutków ubocznych, miesiączkę dostałam podczas 7-dniowej przerwy. 10.05 zaczął mi się okres, 15.05 skończył, a dzień później współżyłam z chłopkiem (w momencie współżycia miałam za sobą już trzy tabletki z drugiego blistra). Chłopak absolutnie nigdy we mnie nie kończy. W poniedziałek (20.05) rano odczułam mdłości, co powtórzyło się dziś (24.05), ogólnie dziś cały dzień jest mi niedobrze. Tabletki przyjmuję regularnie, zawsze o tej samej porze (raz zdarzyło mi się 4-godzinne opóźnienie). Moje pytanie jest następujące: czy jest możliwość abym była w ciąży, czy to skutki uboczne przyjmowania tabletek?

Odnośnik do komentarza
Gość joanna47

Dodam jeszcze, że odczuwa lekki ból w podbrzuszu i mam (prawdopodobnie) mleczne upławy. są rzadkie. Czy jeśli wykonałabym test, mogłabym uznać go za wiarygodny? Dodam, że jakiś czas temu miałam infekcję, którą leczyłam Gynalginem. Czy może to być nawrót infekcji + skutki uboczne tabletek?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

to może być nawrót infekcji, to może byc jakiś skutek uboczny. Na pewno to nie jest ciąża, ale jesli tak bardzo apnikujesz to możesz zrobić test bo tabletki nie fałszują wyniku testu ciążowego

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanej sytuacji można z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć ciążę jako przyczynę dolegliwości. Mdłości oraz ból podbrzusza mogą być spowodowane błędem dietetycznym. Nie można wykluczyć infekcji, czy działań niepożądanych tabletek. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...