Skocz do zawartości
Forum

Ból i pieczenie łechtaczki przy częstych masturbacjach


Gość Niepewna000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niepewna000

Mam 13 lat i chyba już od 4-6 lat się masturbuje ... Nie jestem uzależniona tak , że robie to pare razy dziennie , ale raz na dzień - owszem . Robie , gdy chce. Rzecz w tym, że od wczoraj strasznie zaczęła mnie boleć i piec łechtaczka. Masturbuje się przez majtki , tak jakby pocieram łechtaczkę. Nie chce mówić mamie o bólu bo od razu zacznie ze mną jeździć po ginekologach/lekarzach , i dowie się , że się masturbuje, a ja bardzo się tego wstydzę. Nigdy nie miałam miesiączki, jeśli jest coś z tym związane. Piecze mnie gdy oddaje mocz. Nie wiem co robić, a boli ! Moge potajemnie kupić jakąś maść, ale nie wiem jaką, mam 30zł , więc moge kupić jakąś dobrą ! Po prostu bardzo nie wiem co mam robić. Wiem, że na pewno muszę skończyć z masturbacją! Czytałam o tym w internecie i dużo osób mówiło że jak się masturbujesz i masz potem takie zapalenie łechtaczki to wywoła to u ciebie bezpłodność, czy to PRAWDA.? Boje się, pomocy ! :(

Odnośnik do komentarza

Łechtaczka to bardzo delikatne miejsce i po prostu ją obtarłaś szorstkim materiałem bielizny.

po pierwsze musiałabyś się przez kilka dni się powstrzymać, a po drugie jeśli chcesz czymś smarować to np. tormentiol (taka maść) jest bardzo dobry na podrażnienia i niedrogi ;)

Odnośnik do komentarza

[quote="~nanan"]Łechtaczka to bardzo delikatne miejsce i po prostu ją obtarłaś szorstkim materiałem bielizny.

Dokładnie musisz przez parę dni się powstrzymać używaj jakiegoś mydełka łagodzącego do higieny intymnej najlepiej z serii biały jeleń ;) Po paru dniach wszystko Ci samo ustąpi nie musisz smarować żadnymi maściami np jak masz jakiś delikatny krem albo oliwkę dla dzieci to po zewnętrznej stronie pochwy posmaruj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...