Skocz do zawartości
Forum

Ujędrnienie piersi, krótszy okres i ból podbrzusza a ciąża


Gość agula222

Rekomendowane odpowiedzi

witam.chcialam sie zapytac czy moge byc w ciazy opisze wam objawy. w pazdzierniku skonczylam brac tabletki anty, mialam okres normalnie a ostatnie 2 miesiace mialam opozniony o 8 dni tylko 3 dniowy i pierwszy dzien to byla brazowa gesta wydzielina.do tego zauwazylam ze ujedrnily mi sie piersi i bardziej niz wczesniej widac na nich zyły ale bez przesady, do tego mam czeste bóle podbrzusza i teraz wypadaly by mi dni plodne a zauwazylam po sluzie ze nie jest taki jak zawsze w dni plodne i do tego smierdzi amoniakiem, mam czeste wzdecia i w ostatnich paru dniach latwo sie wzruszam, i jakos napuchl mi brzuch(nie jestem szczupla osoba ale zauwazylam ze moj brzuch zrobil sie wiekszy pomimo tego ze staram sie trzymac diete i biegac)dodam ze kochamy sie z mezem z prezerwatywa ale na poczatku na chwile wchodzi bez, potem zaklada, do twgo mam czeste migreny.dodam iz 3 marca bylam u ginekologa i nic nie wykrył czy mam sie o co martwic? bo narazie dziecka nie planuje, i chce sie dowiedziec czy warto sie stersowac i kupywac test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...