Skocz do zawartości
Forum

Zbyt mały płód


Gość donia4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś byłam na usg jest to mój 7tc. Na usg widać było bijące serduszko ale doktor stwierdził,że zarodek jest za mały crl 0,53 cm czyli 5,3mm. Czy faktycznie jest za mały czy mam się czym martwić? Dodam,że kolejne usg mam za 2 tygodnie. Bardzo proszę o poradę

Odnośnik do komentarza

Nie martw sie na zapas!! Wiele zalezy od precyzji urzadzenia usg, doswiadczenia lekarza i prawidlowego terminu zaplodnienia! Musisz liczyc sie z tym ze twoja ciaza jest srednio 2 tyg mlodsza niz w rzeczywistiosci ! Wynika z tego iz jestes 5 tyg od zaplodnienia. Sprobuj u innego lekarza z lepszym sprzetem do usg dopochwowego bo ciaze w tym wieku tylko takim usg dobrze sie sprawdza! Uszka do góry i daj znac czy wszystko pójdzie ok! Poza tym wszystko zalezy od tego czy mialas regularne cykle i kiedy dokladnie doszlo do zaplodnienia! Napisz jak ci pojdzie wizyta!

Odnośnik do komentarza

nie doszło później bo miałam robiony monitoring bo byłam stymulowana na owulacje. Ostatnią miesiączkę miałam 5 marca, 17 marca został podany zastrzyk na pęknięcie i owulacja była między 18 a 20 marca. wg ostatniej miesiączki jestem w 7tc a wg usg 6t 2 dzień czyli jest poślizg tygodnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...