Skocz do zawartości
Forum

Silne bóle w nadbrzuszu


Gość magdaa22

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
Od 3, 4 lat co jakiś czas pojawiają mi sie ostre bóle brzucha w nadbrzuszu (tj. na środku brzucha między żebrami) . Początkowo bóle pojawiały się 2 razy w roku i trwały jakieś półtora tygodnia tak było przez pierwsze dwa lata, lekarz mój uważał że to zwykła grypa żołądkowa. Później poszłam na studia bóle zaczęły pojawiać się coraz częściej do tego częste biegunki uczucie pełności, odbijanie się po jedzeniu i dziwne odgłosy z brzucha burczenie itp, przelewanie się. Boł en jest dość silny zrobiłam gastroskopie niestety nic ona nie wykazała ( wszystko poprawnie) na Usg także sprawdzono woreczek żółciowy itd także nie było widać jakichkolwiek problemów wszystko w porządku. Badania krwi robię regularnie i zawsze wychodzą poprawnie. Ostatnio lekarz rodzinny wysłał mnie do chirurga z podejrzeniem przepukliny nad brzusznej. Chirurg stwierdził że nie ma przepukliny i nie widzi tu żądnego leczenia chirurgicznego lecz dalej leczenie internistyczne. Proszę mi doradzić gdzie teraz się udać jakie badania zrobić? Jestem odsyłana od jednego lekarza do drugiego. Obecnie ból jest silny nie pomagają żadne leki przeciw bólowe, przy tym są nudności, zmęczenie, bezsenność, brak apetytu, ból lekko ustępuje przy dociśnięciu tego miejsca ręką lub gdy biorę kąpiel ale za 10 minut znowu powraca. Dzisiaj zrobiłam badanie kału może to jakiś pasożyt, czekam na wyniki. Dodam że czasem wydaję mi się że to ból po prawej stronie pod żebrami. Bardzo Proszę o poradę .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...