Skocz do zawartości
Forum

Obfite krwawienie przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość bleblablu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, muszę streścić po krótce co się wydarzyło. 13 marca rozpoczęłam pierwsze w życiu opakowanie tabletek, są to Sylvie20. Czasem plamiłam, ale delikatnie. Tabletki brałam regularnie, lecz na początku drugiego tygodnia pierwszego opakowania miałam kłopoty żołądkowe, biegunki przez 3 dni, dlatego zdecydowałam się połączyć opakowania. Na początku występowały brązowe plamienia, z czasem coraz większe. Aż nagle przekształciło się w krwawienie tak intensywne, że wygląda praktycznie jak okres. Do tego dostałam mniej więcej w momencie, gdy powinnam dostać okres, może nieco wcześniej. Krwawienie umocniło się mniej więcej przy dziewiątej bądź dziesiątej tabletce. Tabletki od samego początku przyjmuję regularnie, nie zapominam, o tej samej porze. Zdarzały się delikatne wymioty, ale były daleko po wzięciu tabletki, zawsze na drugi dzień (biorę o 18:30). Czy można uznać to za normalny objaw, czy może to patologia, która świadczy o złej ochronie lub złym doborze tabletek? I czy powinnam się w związku z tym zabezpieczać dodatkowo, czy skoro biorę regularnie nie powinnam się bać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...