Skocz do zawartości
Forum

Zbyt mały pęcherzyk ciążowy i przyrost wyniku b-HCG


Gość SmutnyMis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mamy problem z moją narzeczona i jej ciążą. Stwierdziła ciąże 1 kwietnia testem ciążowym, ostatnią miesiączkę miała 24 lutego a zapłodnienie było 17 marca. Ginekolog 6 kwietnia stwierdził że jest pęcherzyk ciążowy ale jest o 4 dni za mały według niego... dawał 20% na to że wszystko będzie ok a 80% że to ciąża pozamaciczna lub obumarła ciąża... w ogóle to możliwe że pozamaciczna skoro był pęcherzyk ciążowy? Zlecił badania krwii na BetaHCG... pierwsze badanie 10 kwietnia wykazało poziom 7600 Beta HCG, drugie badanie 12 kwietnia (wyniki otrzymalismy dopiero dzisiaj) pokazuje niecałe 12000 BetaHCG, ale wzrost według ginekologa powinien być o 100% żeby wszystko było w porządku. Czy mógł się pomylić i z ciążą jest wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Gość be...92

Witam serdecznie jestem podobno w 6 tygodniu ciąży ale płód ma tylko 2 mm. a czytałam w poradnikach że powinien mieć juz 5 mm.Czy powinnam się tym martwić? Mam jeszcze jedno pytanie otóż po wykryciu ciąży lekarz nie wypisał mi karty ciąży, tylko skierował mnie na badania MORF,GLC i grupę krwi i badanie moczu. Mam zgłosić się po dwóch tygodniach od pierwszej wizyty z wynikami. czy to nie za prędko? słyszałam że jak wszystko jest w pożądku to trzeba chodzić co miesiąc. Bardzo proszę o odpowiedz. (bardzo zależy mi na dziecku i ostatnio dużo czytałam o obumarciu zarodka dlatego bym chciała rozwiać kilka wątpliwości.)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...