Skocz do zawartości
Forum

Luteina a poronienie samoistne


Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam dosc nietypową sprawę i chciałam się dowieziec czy ktoś mial podobny problem.26 marca robiłam sobie test ciążowy ewidentnie wyszly 2 kreski ciążą.dla potwierdzenia 27 poszłam do ginekologa prywatnie a usg.lekarz po usg stwierdzil że jest maly pęcherzyk i po wynikach( krwi ob miałam 21 gdzie norma to 12 ) stwierdził że na 91% jestem w ciąży.zapisał mi folik oraz luteine 50 i umówil się ze mną na kolejną wizyte za tydzie 4 na kontrole i zwolnienie l4.zaraz po wyjsiu poszłam do apteki.wieczorem wzielam tabletki tak jak lekarz mi zalecil rano wstalam z krwawieniem oraz skrzepami.zadzwoilam do lekarza powiezial ze raczej juz nie ma potrzeby brania dalej lekarstw ale mam przyjsc na wizyte.zmartwilam sie 29 zrobilam badanie beta hcg wynik to 64 mlu/ml czyli 1-2 tydz.ciąży (tak jak z usg 10-12 dzien).bralam leki dalej.dzis poszlam na wizyte.mialam robione usg , które nic nie pokazalo.pęcherzyk zginął.lekarz stwierzil że te krwawieie to bylo samoistne poronienie. moja ciążą zagineła :( dla potwierdzenia zrobiałam test wynik brak ciąży. czy do poronienia moglo dojsc po luteinie która jest na wywolanie @ i podtrzymaie ciąży w razie problemow.?czy jesli lekarz nie mial 100% pewnosci nie powinien poczekac do tej wizyty i wtedy ja zapisac jak ciąża była by wyższa?proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...