Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki, mętny mocz i biały śluz a ciąża


Gość emgie

Rekomendowane odpowiedzi

witam. od 8 dni spoznia mi sie miesiaczka. wczesniej mialam regularne 28-29dniowe cykle. a od kilku miesiecy mam je 30-35dniowe. strasznie bola mnie jajniki. az narywaja. czasem tak jakby ktos wbijal.mi w nie szpilki. oprocz tego moje piersi sa nabrzmiale i sutki sa bardziej wrazliwe. 3 tygodnie temu mialam krwawy sluz przez 2 dni po czym to zniklo... niestety to samo pojawilo sie po kilku dniach znowu. i tez trwalo krotko... myslalam ze.to przed okresem, ale go nie dostalam :(
dzis zauwazylam tez ze moj mocz jest mocno metny a sluz czasem przypomina biala papke.
mam teraz baaaaardzo duzo stresu, ale tez sporo razy kochalam sie z chlopakiem.
czy to moze byc ciaza??:( testu jeszcze nie robilam bo ciagle mam nadzieje ze dostane.miesiaczke :(

dodam jeszcze ze mam problemy z nerkami... niecale dwa lata temu mialam.ostre odmieniczkowe zapalenie nerek, bakteria E.Coli, 5 lat temu zapalenie.ukladu moczowego, i w tamtym roku rozne infekcje.
Czy to problem z nerkami czy ciaza??

prosze.o.szybka odpowiedz. :(

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić czy jest Pani w ciąży. Jak najbardziej istnieje jednak takie prawdopodobieństwo. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.
Opisana przez Panią mętność moczu może być wynikiem ponownej infekcji dróg moczowych. Polecam zatem wykonanie analizy moczu.

Odnośnik do komentarza

Cykl 30dniowy, w 29 dc stosunek bez zab, okres jednak nie przyszedł, krawienie pojawiło sie dopiero po 20 dniach od stosunku, średnio obfite z dużą ilością śluzu, wyglądało jak katar z krwią, trwało 3 dni. Od 34dc robione testy ciązowe, przed i po krwawieniu, w sumie 6 wszystkie negatywne. Czy jest możliwa ciąża? Dodam że mam bardzo bolące piersi i duzo białego sluzu m.in dlatego wykonuję te testy. Temp w pochwie od krwawienia utrzymuje sie 36,4 do 36,6.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...