Skocz do zawartości
Forum

Zaplanowałem sobie kiedy popełnię samobójstwo


Gość takisobiektośtam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość takisobiektośtam

Witam,wszystkich odwiedzających to forum.od bardzo dawna mam problemy ale ostatnio wszystko się nasiliło.Nic nie sprawia mi przyjemności,nie spię i mam wszystkiego dość.Od jakiegoś czasy przygotowywałem się do tej chwili ponieważ zawsze pozostaje jakieś zwątpienie jednak podjąłem decyzję i raczej jej nie zmienię.Kilka lat temu próbowałem lecz skończyło się na szpitalu i powrocie do domu.Teraz chcę to doprowadzić do końca.Nie mam już dalej siły i ochoty żyć.Stracilem wszystko kilka lat temu jakiekolwiek próby wyjścia żeby coś osiągnąć kończyły się zawsze nie powodzeniem.Tak nie można żyć

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinka83

czesc chce Ci powiedziec ze moge zrozumiec co czujesz bo mam fatalna sytuacje zyciowa i wiem co znaczy poczucie bezsensu i braku nadziei zawsze mowie ze nie chce zyc ale nie chce tez umierac po prostu pragne czegos innego radosci poczucia bezpieczenstwa spełnienia siebie dlatego wciąz zyje !

Odnośnik do komentarza
Gość nika1234567890

a czy Ty zadałeś sobie w ogóle pytanie, jak będą się czuć ludzie, którzy Cię kochają, którym jesteś bliski??? Rodzice, może rodzeństwo??? czy naprawdę chcesz im sprawić taką przykrość i ból po Twoim "odejściu"??? Ile masz latek? napisz

Odnośnik do komentarza

Myślę, że szukasz pomocy, jak ja. Też chcę umrzeć, ale poprzez poszukiwanie takich miejsc jak to, szukam pomocy, jakiejkolwiek. Tak naprawdę gdyby mi nie zależało na życiu to bym tego nie robiła. Walcz, szukaj pomocy, może akurat znajdzie się wyjście z sytuacji

Odnośnik do komentarza

potrzebujesz psychologa, nie możesz sam rozwiążywać swoich problemów skoro myslisz o najgorszym. Jesteś wartością sam dla siebie największą na świecie ! Tylko mysląc w ten sposób uda Ci sie pokonać wszystkie przeciwności !!! Obecnie sama stoję obok podobnego problemu (osoba którą kocham jest w totalnej kropce, nie dosiera do niej nic, jest w zamkniętej bańce), staje się to dla mnie traumą, nie tylko dla mnie dla wszystkich kórzy go kochają !!! Pozwól sobie pomóc i uwierz w DOBRO i MIŁOŚĆ !!!

Odnośnik do komentarza
Gość róża_wiatrów

A czy kiedykolwiek próbowałeś tak naprawdę z cały swoich sił walczyć o siebie? Odpowiedz sobie szczerze. Czy walczyłeś o życie. Nie z przymusu, nie bo tak Ci kazała rodzina, przyjaciele, bo tak Ci narzucało sumienie albo "coś tam w środku". Ile larzy w życiu zrobiłeś to na co miałeś ochotę a nie ktoś Ci kazał? Jak żyłeś? Wnioskuję po wypowiedzi, że marnowałeś czas bo gdyby było inaczej nie planował byś śmierci. W ogóle co to za infantylne wyjście. Nie radzę sobie w życiu a więc idę umrzeć. Pffff. Weź się w garść. Nie oceniam i nie mówię że masz lekko ale na pewno nie masz ciężko. Ciężko to mogą mieć dzieci w Afryce które umierają długo i powoli ty masz trochę nie wygodnie i tyle. Być może miałeś wspaniałą żonę, trójkę dzieci i wszystko straciłeś w jednej chwili, osiwiałeś z dnia na dzień ale to nie powód do umierania. Życia nie zwrócisz, błędów nie naprawisz. Masz jedno życie i je wykorzystaj. Idź i czyń dobro, spełniaj marzenia. Idź tam gdzie ludzie naprawdę umierają. Zobacz jak wygląda walka ze śmiercią a zobaczysz, że to oni mają nie lekko. Zostań wolontariuszem w hospicjum, poszukaj spokoju dla duszy, znajdź oazę spokoju dla siebie. Jeśli tu napisałeś to znaczy, że nie podjąłeś decyzji a więc wnioskuję ze się wahasz...a więc rusz się sprzed komputera i zrób coś ze sobą. Szczęście do nas samo nie przyjdzie. Jak się przewrócę to się podniosę, a jak się nie podniosę to sobie poleżę....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...