Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja hormonalna a bóle nóg


Gość G92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 12 dni stosuje tableteki hormonalne syndi-35, na początku czułam sie bardzo dobrze jednak od 3 dni odczowam co jakis czas lekki bol w nogach szczególnie w lydkach. Wieczorem nogi wydaja sie byc ciężkie. Czytałam duzo o zakrzepicy i oczywiscie ze stresu ciagle obmacuje i uciskam lydki. Czy jest mozliwe by po tak krotkim czasie rozwinela sie zakrzepica? Dodam, ze nikt w mojej rodzinie nie mial takich problemow, a moje wyniki badania krwi sa bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Gość frankie111

Skończyłam w czwartek pierwszy miesiąc z Nuvaring. Mniej więcej przed wczoraj pojawił się u mnie ból nóg, nie jest on stały (znika po na przykład zmianie pozycji, czy chodzeniu choć nie zawsze). Nie jest on też w jednym miejscu, pojawia się za kolanem, w udzie, stopie bądź łydce, czasem czuje go w drugiej nodze. Czy może być on związany z antykoncepcja hormonalną której używam? Dodam, ze mam problemy z kręgosłupem i prowadzę głównie siedzący tryb życia. Badania krwi miałam robione zaraz przed rozpoczęciem korzystania z krążka i generalnie nie było w nich nic niepokojącego (lekko podwyższona bilirubina (1,3 mg/dl - norma 0-1) i niedobór żelaza które teraz uzupełniam tabletkami Centrum).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...