Skocz do zawartości
Forum

Brak bóli i skąpszy okres przy plastrach i po tabletce PO


Gość Kasiunia54211

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiunia54211

Witam,
współżyłam w dni płodne (był to mój pierwszy raz) bez zabezpieczenia. Do wytrysku nie doszło, ale ze wzgledu na to, ze plemniki mogą znajdowac sie w preejakulacie po 12 h od stosunku przyjęłam tabletkę Escapelle. Nie odczuwałam wiekszych skutkow ubocznych po przyjeciu tej tabletki. Miesiaczke ( obfita, nawet bardziej niz zawsze, z duzymi skrzepami ) dostałam 3 dni przed planowanym terminem miesiaczki, które zazwyczaj mam regularne (trwaja 26-27 dni). Miesiaczka ta trwala ok. 7 dni. Wtedy jeszcze nie wiedzialam, ze podczas ciazy zdaza sie, ze mozna miec miesiaczke Ale kontynuuję, w pierwszy dzień miesiączki, o której mowa wyzej, przykleilam plaster EVRA, przyklejalam je regularnie. Teraz jestem w trakcie 7 dniowej przerwy i okres dostalam czwartego dnia po odklejeniu ostatniego plastra. Jednakze miesiaczka ta jest bardziej skapa niz zazwyczaj i nie odczuwam bolu menstruacyjnego, ktory zawsze doprowadzal do tego, ze ledwo zylam. Bol, ktory pojawil sie teraz jest praktycznie znikomy, ale jakiś tam jest. Poniewaz dzisiaj jest pierwszy dzien tego krawienia, mysle, ze jest to "krwawienie z odstawienia". Nie zaobserwowalam u siebie objawow ciazy, lecz mimo to strasznie panikuje i wciaz doszukuje sie objawow. Prosze o odp. na pytanie czy normalny okres (taki jak pojawil sie po przyjeciu przeze mnie ESCAPELLE ) w 100% wyklucza ciążę i czy kolejny - "krwawienie z odstawienia" plastrow EVRA rowniez w 100% wyklucza ciaze. Bardzo prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...