Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie, kłucie w pęcherzu i upławy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zarejestrowałam się, by podzielić się z moim problemem. Mianowicie od 1 listopada zauważyłam, że gdy zaniedbam higienę na więcej niż 30/40 godzin to pojawia się częste pieczenie, mieszane z kłuciem odczuwalne w pęcherzu oraz częste chodzenie do toalety, parcie na pęcherz mimo iż tego moczu jest kilka kropelek. Dodam że mam 17 lat, biorę Artizię (antykoncepcje) od 2 lat i nigdy z tym lekiem problemu nie było. jakiś rok temu przy badaniu na gruźlicę wyszło że mam za dużo białek w moczu. Jednak nieuporządkowanie w systemie NFZ skusiło mnie do zaniechania tego. Miałam mieć zrobiony posiew, nie zrobiłam. U swojej ginekolog brałam różne leki. Najpierw leczenie upławów. Metronidazol nie pomógł i miałam jeszcze inne globulki ale już nie pamiętam ich nazwy, w każdym razie nie pomogły żadne globulki. Potem dostałam mycosyst dla mnie i dla partnera. Nie pomogło. Dostałam w końcu Trioxal, który mnie kosztował 50 zł, i też nic nie pomógł. Dodam że połowa opakowania czyli 14 tabletek poszło dla partnera, 1 tabletka dziennie przez 14 dni, oboje w tym samym czasie. Ostatnio zauważyłam również że bardzo zwiększyły się (naprawdę w dużym stopniu) moje upławy, które po wycieknięciu z pochwy są białe, a na wkładce widzę żółte. Chyba że to nie z pochwy?
Nie wiem już co mi dolega. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza

wymaz z cewki w kierunku chlamydii bede miec robiony dopiero 4 kwietnia, bo na wizyte u mojej ginekolog miesiac sie czeka. Jednak mam watpliwosci co do mojego lekarza i jej kompetencji.. no ale cóż, jedyna w miasteczku, nie mam bardziej wygodnie niz na miejscu. Nie wiem również czy jestem płodna. Mianowicie pierwszą miesiaczke dostalam w kwietniu kiedy mialam 12 lat i od tamtej pory miesiaczki wystepowaly co 3-4 miesiace, bardzo rzadko. Kiedy nie było jej już 6 miesiecy w 15 roku zycia poszłam do ginekolog i wlasnie na to iż jej nie miałam, a współżylam przepisała Artizie. I nie wiem czy ja bede mogła jeszcze mieć normalną miesiaczke po odstawieniu tabletek anty? I czy byłabym wtedy płodna?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Przede wszystkim powinna Pani wykonać zalecone badania laboratoryjne (wymaz z cewki moczowej, posiew wydzieliny z pochwy). Wyniki badań pozwolą na ustalenie patogenu wywołującego infekcję. Będzie można również zastosować celowaną terapię. Co do płodności i regularności krwawień po odstawieniu tabletek to nie da się tego jednoznacznie określić. Jeśli po odstawieniu tabletek wystąpią nieprawidłowości to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość oaleksandra

sprobuj zadbac o swoja flore bakteryja pochwy, czesto jej nie wystarczajaca ilosc powoduje infekcje i uplawy, bierz regularnie przez 7dni probiotyk dopochwowy lactovaginal, dostarczysz zywych szczepow bakterii kwasu mlekowego, ktore chronia przed infekcjami, dodatkowo mozesz posmarowac sie jakims zelem probiotycznym, zeby zlagodzic pieczenie, ja stsouje lactovaginal juz od paru lat, zawsze jest dla mnie skuteczny

Odnośnik do komentarza
Gość oaleksandra

lactovaginal jest dostepny bez recepty, koszty sa rozne, w zaleznosci gdzie chcesz kupic, ja place 22zl za 10 szt. mysle ze jest to dobra cena, bo jest to koszt ok 1,5 kuracji, wiec opakowanie starcza na dluzej, poszukaj sobie na internecie, na stronkach typu ceneo, skapiec,nokaut, moze byc taniej niz w aptekach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...