Skocz do zawartości
Forum

Coś twardego w piersi u nastolatki a torbiel


Gość hgfd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat tydzień przed miesiączkom czułam ból lewej piersi, w której znajuje się coś twardszego od prawej piersi. Wyczytałam, że może być to torbiel.. Jestem bardzo wystraszona ponieważ nie chcę o tym mówić mamie, bo nie chcę chodzić do ginekologa i lekarzy pokazywać im swoje częsci ciała intymne. Ale wyczytałam również, że nie trzeba iść z tym do lekarza również można odłożyć kawę, herbatę i tytoń i powinno przejść. Mam to już tydzień-dwa i co mam zrobić aby to przeszło ??
Nie wiem czy to może być z tym powiązane ale drut od biustonosza wbijał mi się w pierś i wtedy to się stało bo zauważyłam wtedy jakąś gulkę w piersi... BŁAGAM O POMOC!

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze skoro drut Ci się wbija to wymień stanik widać masz go źle dobranego.
Po drugie pogadaj z mamą, to też kobieta, ma podobne problemy wiec bedzie wiedzieć czy to coś powaznego czy tez nie.
Po trzecie wizyta u ginekologa to bardzo ważna sprawa i prędzej czy póxniej bedziesz musiała tam isć, choćby po to aby się przebadać, dostać tabletki antykoncepcyjne czy zrobić rutynowe badania. To nie jest takie straszne. Lekarz jak każdy inny. Jak się wstydzisz mężczyzny to idź do kobiety,one też są ginekologami.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, że zmiana powstała na skutek urazu spowodowanego niewłaściwie dobranym stanikiem. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Powinnaś porozmawiać o swoim problemie z mamą. Jeśli uzna za stosowne to wybierzcie się wspólnie na wizytę do ginekologa. Lekarz będzie miał możliwość zbadania oraz, w razie potrzeby, wdroży odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...