Skocz do zawartości
Forum

Bóle w dole brzucha a endometrioza


Gość allgoodthings

Rekomendowane odpowiedzi

Gość allgoodthings

Witam
Od zawsze miałam bardzo bolesne miesiączki. Jednak od okolo 2 lat, podbrzusze boli mnie prawie codziennie. Są to bóle trwajace ok 10-20 minut, pojawiają się kilka razy dziennie, są identyczne jak te w towarzyszące miesiączce. Dodatkowo zauważyłam, że ból zmiejsza się, jeżeli oddam mocz. W czasie stosunku i po, również czuję dyskomfort i pojawia się ból. Dodam, że "w środku" właśnie w dole brzucha jestem obolała, nie mogę gwałtownie siadać itp. Byłam u ginekologa, badanie usg wykazało tylko nadżerkę, ale doktor podejrzewała endometriozę (mimo że usg nie pokazało żadnych torbieli), dostałam na miesiąc tabletki visanne. Ogólnie ból może zmiejszył się minimalnie, nie na tyle abym odczuła jakąś dużą różnicę. W międzyczasie miałam robione badanie moczu i krwi, wszystko jest ok. Teraz dostałam skierowanie na laparoskopię. Zrobiła też posiew moczu, właśnie czekam na wyniki. Proszę o informację na co jeszcze mogę przejść badania, ponieważ ginekolog nie wie co to może być. Może ktoś miał podobny problem i znaleziono rozwiązanie.Te bóle są uciążliwe, w nocy muszę wstawać nawet kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...