Skocz do zawartości
Forum

Grudka z czarną kropką na łechtaczce


Gość kasiaaaaaaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiaaaaaaaaaaaa

hej od jakiegoś czasu na łechtaczce zrobił mi się jakby pęcherzyk/grudka niewielka z czasem się powiększyła i jakby wypełniła czymś dodatkowo na górze tej grudki/pęcherzyka jest taka czarna kropka nie wiem jak to inaczej określić .Nie jest bardzo twarde ale podczas naciskania nic nie wypływa. Dodam ze mam stałego partnera i dbam o higienę intymną.bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaaaaaaaaa

tak tego jednego jestem pewna nawet w 100%.. troszkę się boję , bo z ginekologiem tez musze poczekać bo dostałam miesiączkę ,ale jak bardziej się przyglądnełam to zobaczyłam takich pęcherzyków pod skórą więcej i one wszystkie są chocby z ropą w środku jednak koloru skóry bez tego czegoś czarnego , ani to nie boli nie swedzi nie piecze nic gdybym sie nie przyjrzala to bym nawet tego nie zauwazyła, może to coś wywołanego bakterią? mam nadzieje ze nie jakas opryszczka ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__Mi

wiesz ja osobiście nigdy nie spotkałam takie opisu więc biorę pod uwagę nawet choroby weneryczne. Na kaszaki to mi nie wygląda bo one nie mają czarnych punktów. Są raczej białe. To co opisujesz mogą byc grudki perliste ( to norma i nie ma isę cyzm przejmować)

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaa

Dziękuje za odpowiedź po miesiączcce na pewno pójdę do lekarza . JEdnak mam pytanie bo miałam tą grudkę od dawna bez tej czarnej kropki i mój partner niczym sie nie zaraził nie ma zadnych zmian niczego więc czy moze tak być , że nie jest to zakaźne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...