Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po tabletkach wczesnoporonnych a ciąża


Gość bulletin93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bulletin93

Witam forumowiczów. Współżyję z chłopakiem od pół roku i mam wizyty regularne u ginekologa. jednak moja wizyta jest dopiero za miesiąc, a potrzebuje porady na już. Jestem na krążkach antykoncepcyjnych od początku nuvarings. Okres wcześniej miałam bardzo obfite krwawienia, i dodatkowo były malutkie grudki. Krwawienie było do tego stopnia ze musiała zmieniać zabezpieczenie przed okresem co godzinę. Czy to mogło być coś powiązane z zapłodnienie komórki ? Zaznaczam ze wczoraj zaczął mi się okres normalnie, więc raczej w ciąży nie jestem, jednak nurtuje mnie to co to mogło być. Zamienna nazwa do środka antykoncepcyjnego to środek wczesnoporonny, czy on właśnie w ten sposób opisany przeze mnie powyżej działa? Czy to po prostu organizm tak zareagował ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wybacz ale nie bardzo rozumiem. Stosujesz krążki antykoncepcyjne? Jeśli tak to nie masz okresu tylko krwawienie z odstawienia, więc jeśli stosujesz się do zasad to ciążę nalezy wykluczyć.
Po za tym to nie prawda że zamienną nazwą do środków antykoncepcyjnych jest środki wczesnoporonne. To nadużycie. Nie każdy środek antykoncepcyjny działa na takiej zasadzie. Powiedziałabym że nawet większość nie działa na tej zasadzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...