Skocz do zawartości
Forum

Problem ze ściągnięciem napletka po zabiegu usuwania stulejki


Gość Davvid

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu miałem zabieg usunięcia stulejki oraz wędzidełka. Lekarz przeprowadzający zabieg przepisał mi maść do smarowania *Detremoycyna 2%*. Powiedział żebym smarował z zewnątrz ponieważ ze względu na szwy nie zsunę napletka .Wczoraj miałem ściągane szwy i pielęgniarka zdziwiona zapytała czemu nie zsuwałem napletka?? Kupiłem tabletki Rivanolum, mam je rozpuszczać w 1/2 szklanki wody, moczyć penisa i próbować rozciągać napletek. Niestety nic to nie daje. Wciąż mam grubą skórkę na górze napletka i przy naciągnięciu ledwo wystaje czubek żołędzia... Myślałem że po zabiegu nie będzie problemów ze ściąganiem skórki. Obawiam się że będę musiał mieć reoperację. Obwiniam chirurga, ponieważ nie udzielił mi wskazówek jak powinienem postępować. Nawet nie obejrzał mnie po zabiegu. Myślę że lepiej byłoby gdyby zrobił mi całkowite usunięcie napletka (obrzezanie), przynajmniej nie miałbym takich problemów.

Czy może kupić coś jeszcze co pomogłoby w rozciągnięciu napletka? Jakie ćwiczenia jeszcze mógłbym stosować? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...