Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nowy związek ojca po śmierci matki


Gość ags8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rudzik84

Madolka współczuje Ci i to bardzo, ale niestety to nie jest standard a Twój ojciec miał po prostu pecha, że trafił na taką kobietę. U mnie w rodzinie była taka sytuacja,. Wujek stracił żonę, umarła, miała wylew. Tragedia straszna. Wujek był bardzo samotny, więc wpadliśmy na pomysł by go wyciągnąć do takiego klubu seniorów. I tam poznał Panią. Młodszą od niego o lat 5. Najpierw też się obawialiśmy, że co z tego będzie, bo dość szybko doszło do zacieśnienia więzi...
Po roku byli narzeczeństwem, teraz są małżeństwem :) i to bardzo szczęśliwym. Tak więc to nie jest żadna reguła, ludzie łączą się w pary w różnym wieku i nie zawsze kończy się to dramatem

Odnośnik do komentarza

Jeśli ojciec ma p r a w o znaleźć sobie nową kobietę po śmierci mojej mamy, to znaczy że ja też ma jakieś p r a w o, a moje prawo brzmi: nigdy nie zakceptuje żadnej kobiety w domu mojej mamy, na który charowała przez całe życie. On ma prawo i ja mam prawo?? Zgadza się?? jemu nikt nie zabroni i mnie nikt nie zabroni! Zgadza się????

Odnośnik do komentarza
Gość MonaIzka

W czerwcu ubiegłego roku zmarła moja mama. Ojciec po 2-3 miesiącach zaczął się spotykać z kobietą, koleżanką mamy, gdyż mama powiedziała mu, że po jej śmierci ma sobie ją wziąć. Głupota, bo parę miesięcy wcześniej właśnie o tą kobietę zrobiła mu awanturę zazdrości. Ojciec ma 76 lat. Mieszkamy w jednym domu. Zaraz na początku jego znajomości powiedziałam mu, a co będzie jak ta kobieta się zaangazuje? Cytuje: Kopa w dupe..... A teraz dziennie do niej jeździ, mówi do niej słodko, że nigdy tak nie mówił do mojej mamy. Wyjeżdżają na wspólne wakacje... A ja tej baby nie znoszę. Jej syn lekarz doprowadził do pośrednio do śmierci mojej mamy orzepisujac jej rezonans z kontrastem pomimo jej wielu chorób, które były przeciwskazaniem. Jak mam się tej baby pozbyć.? Straciłam do ojca szacunek...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...