Skocz do zawartości
Forum

Ból pleców i gardła oraz wrażliwe sutki a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatni okres miałam 4.02. Ostatnio moje cykle nie są zbyt regularne, ale trwają około 26-28 dni. W ostatni poniedziałek miałam owulację (przynajmniej tak mi się wydaje, czułam ból owulacyjny, był to 18.02). Dzień przed kochałam się z chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy która nie pękła i nie zsunęła się. Jednak od dwóch bolą mnie plecy i mięśnie, mam gorączkę (około 37-37,5), czuję się osłabiona, mam katar i boli mnie gardło. Wczoraj dodatkowo wyczułam, że moje sutki stały się wrażliwe, przy dotknięciu czuję ból. Niepokoi mnie to. Nie wystąpiły raczej żadne bóle podbrzusza, ogólnie bolą mnie mięśnie i plecy, więc każdy ból interpretowałam tym. Czy mogę być w ciąży? Czy objawy w postaci bólu piersi mogą pojawić się tak wcześnie? Czytałam, że mogą wystąpić około tydzień po zapłodnieniu, kiedy dochodzi do zagnieżdżenia zarodka... Proszę o pomoc. Dodam jeszcze, że od paru miesięcy żyję w ciągłym stresie, cały czas znajduję u siebie kolejne objawy i panikuję. Myślę, że to w dużej mierze wpłynęło na rozregulowanie okresu. Mam mało śluzu, tylko odrobinę białego, typowego dla dni niepłodnych.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest minimalne. A propos Pani objawów to przykro mi, ale na ich podstawie nie można ani potwierdzić ani wykluczyć ciąży. Najprawdopodobniej są one jednak wynikiem infekcji, a nie ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...