Skocz do zawartości
Forum

Antybiotyk a starania o dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zajście w ciążę. Jestem w trakcie dni płodnych ale boję sie zacząc starania o dziecko, gdyż jakieś 8 dni temu przestałam brac antybiotyk. Poza tym mój mąż również był w tym czasie w trakcie antybiotykoterapii i zakończył ją dopiero wczoraj. Czy są jakieś przeciwskazania do zajścia w ciążę już teraz?

Odnośnik do komentarza
Gość aśka 82

Brałam antybiotyk i w tym czasie zaszłam w ciążę, maluszek urodził się zdrowy. Lekarzem nie jestem, ciężko radzić, u mnie wszystko było dobrze. W trakcie antybiotykoterapii zażywałam provag i nie przerwałam do końca ciąży, w tym czasie nie miałam infekcji intymnych i problemów z pęcherzem moczowym. Posiada on pozytywną opinie PTG, więc dzidziusiowi nie zaszkodzi. Powodzenia w staraniach!

Odnośnik do komentarza
Gość roxi gaj

ja martwiłabym się tylko infekcjami intymnymi, u mnie to normalne po antybiotykach dlatego zwykle już podczas ich brania ale i po również łykam provag, doustny probiotyk ginekologiczny żeby uzupełnić florę bakteryjna okolic intymnych, a ponieważ on jest doustny działa korzystnie także na uklad pokarmowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...