Skocz do zawartości
Forum

Wierszyki na zaproszniach odnośnie kwiatów


Gość Mała__Mi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała__Mi

Hej,
Co sądzicie o takich wierszykach że nie chcemy kwiatów tylko coś tam innego? Czy np że zamiast kwiatow pieniądze na schronisko czy maskotki dla domów dziecka?
Dajecie wtedy tę kasę na ten cel czy po prostu nic nie dajecie? podoba się wam takie rozwiązanie czy nie?

Odnośnik do komentarza

odnośnie pieniędzy zamiast kwiatów to by uważała, bo różnie to mogą traktować i osobiście jeszcze się z tym nie spotkałam. Ale zabawki dla domów dziecka jak najbardziej :) Ja z narzeczonym ustaliłam, że chcemy wino albo inne trunki, a odpowiedni wierszyk do tego już widziałam :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, ale wiem też jacy są ludzie, więc jak będziesz miała puszkę to powiedzą, oczywiście za plecami, że to dla Was pójdzie a nie na zwierzęta. A z kontem to też mi się wydaje, że nie wyjdzie bo po prostu nie powypłacają. Ogólnie pomysł jest bardzo fajny, ale kurcze cienko widzę jego realizację.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

to już lepiej np napisać by przynieśli maskotki, albo koce dla schroniska lub coś materialnego ( w sensie nie pieniądze) Bo tak jak angela pisze może być cienko z realizacją.
Chyba że puszka w jaką będzie zbierać kasę będzie zapieczętowana i odpowiednio oznaczona ( moja koleżanka dostała taką puszkę, tylko ona przeznaczyła pieniądze na hospicjum)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...