Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży a torbiele jajników


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Obecnie przebywam w Szkocji. 11 grudnia 2012 roku miałam ostatnią miesiączkę. Cykle mam nieregularne dlatego testów nie robiłam od razu. Pierwszy test zrobiłam 15 stycznia 2013 roku i wyszedł pozytywny. Potem co kilka dni powtórzyłam go jeszcze pięciokrotnie i wynik nadal był pozytywny. Jakieś 5 lat temu miałam problem z torbielami na jajnikach ale zostały one usunięte i już nie powracały. Teraz odczuwam bolące piersi, ból w podbrzuszu, miesiączki nadal nie mam, mam mdłości i często chodzę do toalety. Byłam u lekarza i stwierdził że jestem w 9 tygodniu ciąży ale nie robił mi żadnego badania ginekologicznego jak narazie; teraz czekam na USG które mam mieć dopiero 6 marca. Czy to na pewno ciąża, czy torbiele powróciły?? Proszę o pomoc bo zwariuję do terminu USG

Odnośnik do komentarza

W Anglii jest trochę inaczej niż w Polsce. Poszłam do lekarza, przedstawiłam swoje objawy i od razu wyliczył mi w którym jestem tygodniu; przepisał kwas foliowy i dał skierowanie na USG, z tym że tutaj pierwsze USG robione jest między 11 a 14 tygodniem ciąży. Mówiłam że mam problem z torbielami a on powiedział że to nie żaden problem aby zajść w ciążę. Już nie wiem co o tym wszystkim myślec...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...