Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, ból podbrzusza i plamki krwi na tamponie a ciąża


Gość anielkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anielkaaaa

witam!
mam pewnie pytanie.. oczywiście zrobię test, ale nie mam jak go kupić w tej chwili. chciałabym sie jednak dowiedzieć co nieco..
otóż sprawa wygląda tak - okres spóźnia mi się 5 dzień. Miałam bóle brzucha, ale ustały. Mrowiły mnie tez piersi. Miałam wrażenie, że dostałam okres w terminie, ale były to bezzapachowe upławy. Ból minął, okresu nie ma. Wydaje mi się, że gdy naciskam mój brzuch pod fałdkami ;), to czuję go twardszego, ale to może mi się zdaje, sama już nie wiem. w każdym bądź razie do domniemanego zapłodnienia musiałoby dojść przez dostanie się spermy z brzucha na palcu np., lub jakiś inny sposób, gdyż jako tako penetracji nie było akurat, i nie były to dni płodne, byłam zaraz po okresie.
i jeszcze jedno - wychodząc dziś z domu profilaktycznie uzyłam tampona. wyjmując go po dwóch godzinach zobaczyłam minimalne kropki bardzo jasnoczerwonej krwi. ale tak było tez i dwa dni temu, kiedy użyłam tampona.
czy to może być ciąża? juz sama nie wiem.. co sądzicie? szczególnie ma ta jasnoczerwona krew martwi.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanej sytuacji występuje niewielkie prawdopodobieństwo ciąży. Niemniej jednak warto wykonać test ciążowy. W przypadku wykluczenia ciąży przyczynami braku krwawienia mogą być zaburzenia hormonalne, czy stres. Ślady kwi mogą wskazywać na zbliżające się krwawienie. Jeśli miesiączka nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...