Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w dni niepłodne, bez wytrysku a ryzyko ciąży


Gość kl...ca

Rekomendowane odpowiedzi

ochałam się z 7 na 8 grudnia 2012, trwało to jakieś 2 minuty bo pękła nam gumka. Nie wiem czy pękła w środku czy na zewnątrz ocierając się o zamek od spodni... Członek nie wytrysnął a chłopak twierdził, że był zupełnie suchy. Oficjalnie powinnam mieć w tedy dni niepłodne. Okres dostałam 11 grudnia. Trwał normalnie przez 6 dni i był obfity jak zwykle. 08.01.2013 Dostałam kolejną miesiączkę. Jest ona troszkę skąpa i bardziej przypomina czerwony śluz niż normalny okres. Przez 2 dni były śladowe ilości krwi oraz śluzu, do tego pojawiło się pare skrzepów. Normalnie odczuwałam bóle jak przy miesiączce. Dziś jest 3 dzień. Krwi jest bardzo mało. Ale wciąż coś ze mnie wypływa. Zaczynam się obawiać... Ale nie wiem czy jest możliwe zajście w ciąże bez wytrysku i w dni nie płodne? Tak jak mówię poprzednia miesiączka była normalna... Nie wiem dlaczego teraz jest coś nie tak... Nie mam podwyższonej temperatury. Nie sikam często. Nie bolą mnie piersi. Jedyne co mi dolega to wzdęcia i od czasu do czasu bóle jajników. Proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...