Skocz do zawartości
Forum

Leworęczność u dziecka


Gość elwirka321

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała__MI

a przepraszam co w tym złego???? Ja jestem leworęczna i jakoś nie mam z tego powodu problemów.... A zmuszanie na siłe dziecka do pisania prawą ręką może skończyć się tym, że będzie pisało okropnie. Odchodzi isę już od zmuszania i przestawiania dziecka z lewej na prawą rękę

Odnośnik do komentarza
Gość karlik13

Co za problem że pisze lewą ręką? I czego ty się boisz? Leworęczność to po pierwsze nie choroba, po drugie to zaleta a nie wada bo masz dziecko które odznacza się od reszty jest wyjątkowe, a po trzecie na pewno są rzeczy których nie lubisz np: jakaś potrawa co jeżeli ty byś jadła to co ci smakuje a ktoś wziął by ci talerz i kazał jeść to czego nie lubisz? Bo np: takich dań nie jada się w danym towarzystwie tylko te które nie lubisz? Nie zmuszaj dziecka do pisania prawą ręką zastanów się lepiej jak znalazłabyś się na jego miejscu to jak byś się czuła, lepiej pomyśl o tym jeżeli będzie chciał to sam zacznie prawą ręką pisać jeżeli nie dobrze taki jest. Jeżeli nadal będziesz go zmuszała to niestety ale nie potrafisz myśleć o dziecku tylko o sobie jak z nim będziesz wyglądała jak będzie używał lewej ręki.
Pozdrawiam karlik13.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...