Skocz do zawartości
Forum

Zmiany nastrojów, bolesne sutki i nadęty brzuch a ciąża


Gość lollla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę powiedzcie mi pewną rzecz. Kochałam się z moim chłopakiem dosłownie w dniu, w którym powinnam dostać okres. Doszło do wytrysku we mnie i nadal miesiączka się nie pojawiła. Jest to 15 dzień od kiedy powinnam mieć już miesiączkę... jak na tą chwlię mam strasznie nadęty brzuch, czasami ciągnie mnie w okolicach lewego jajnika i koło pępka. Strasznie bolą mnie sutki, ale tylko i wyłącznie, reszta piersi ok no i jak to ja doprowadzam mojego chłopaka do szału moimi zmianami humorków. Raz się śmieję, raz na niego wrzeszcze i się obrażam raz go kocham a za chwilę chcę go zabić. Powiedzcie mi , czy to możliwe, abym była w ciąży ? Nie byłabym załamana tym faktem, ponieważ mam stabilną sytuacje i jeżeli chodzi o dziecko nie było by z tym najmniejszego problemu. Ale chciałabym poznać wasza opinię zanim udam się do lekarza. :) AAA... i zrobiłam dwa testy.. obydwa wyszły negatywne, ale robiłam je niecały tydzień po spodziewanej miesiączce więc mogło być to za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Gość idziepomoc

witaj najlepiej jakbys powtorzyla test za tydzien.ja szlalam z testami przed miesiaczka w czasie w ktorym miala byc tydzien po i nic wszystkie negatywne jednak miesiaczki dalej nie bylo.wiec zrobilam jeszcze jeden 2 tyg po spodziewanej miesiaczce i pozytyw wiec wybralam sie do ginekologa i potwierdzil ciaze powiedzial rowniez ze do zaplodnienia musialo dojsc troszke pozniej i ze dlatego tak bylo takze moim zdaniem poczekaj troszeczke jeszcze testy to daja 99%wiarygodnosci a ten 1%zawsze zostaje pozdrawiam;))

Odnośnik do komentarza
Gość idziepomoc

to trzymam kciuki;)) jednak jezeli test dalej bedzie negatywny to i tak lepiej wybierz sie do ginekologa zeby zobaczyl dlaczego spoznia ci sie miesiaczka.wiesz my kobiety z tymi sprawami zartowac sobie nie mozemy.pozdrawiam i zycze powodzonka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...