Skocz do zawartości
Forum

Jakie pieluszki polecacie?


Gość veryAnka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martitta23

Ja polecam szczerze Pampers. Są dobre, bardzo chłonne, nie krępuja ruchów dzidzisia, nie ma podraznień. Minusem jest cena, troszke wysoka, ale i tak ich używam dla dobra pupci dziecka. Tańsze i b. dobre są też Happy. Są mniej chłonne jak Pampers ale pozatym maja takie same zalety. Stosowałam też Dada z Biedronki, Gaga z Tesco oraz Haggisy - tych nie polecam.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość charlie_brown

U nas też bambino baby love się sprawdzają. Dobrze chłoną, nic bokiem nie wypływa, nie odparzają i nie uczulają, a cena jest przystępna. Najpierw do spróbowania kupiłam dwupak w żabce, a teraz zamawiam już na stronie producenta większe ilości, wychodzi najtaniej i nie trzeba dźwigać ;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobre są pieluchy huggies, od roku ich używam i sprawdzają się doskonale, nic nie przecieka, nie podrażniają skóry dziecka. No i cena dobra, zwłaszcza jak się trafi na promocję. Teraz w carrefourze sa do niedzieli za niecałe 28 zł paczka.

Odnośnik do komentarza

~adahinz
Bardzo dobre są pieluchy huggies, od roku ich używam i sprawdzają się doskonale, nic nie przecieka, nie podrażniają skóry dziecka. No i cena dobra, zwłaszcza jak się trafi na promocję. Teraz w carrefourze sa do niedzieli za niecałe 28 zł paczka.

Ciekawe te 28zł za jaka paczkę i jaki rozmiar. U nas Huggies się nieźle sprawdzają, więc może podjadę jutro zobaczę. Jedne z najbardziej chłonnych pieluszek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...