Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie i blada druga kreska w teście ciążowym


Gość Kasienkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat .. Zacznę od tego,że od pewnego czasu mam plamienia przed okresem koloru brązowego... teraz 23 miałam przez 3 dni i później krwawienie (okres) troszke słabsze niż zwykle. Raz spoźniał mi się okres może z 9/10 dni... więc postanowiłam zrobić test ciążowy :/ nie wiem czy testy ciążowe są na 100 pewne raz wyszla mi jedna kreska i druga taka blada,więc postanowiłam zrobić drugi raz następnego dnia i wyszła znowu taka sama... więc już sama nie wiem do tego dodam,że mieszkam w Anglii a tutaj są takie inne te testy chyba :/
Do tego od pewnego czasu mam obolałe piersi,dziś nie wiem dlaczego nacisłam na lewa brodawkę i wyciekła mi z niej nie wielka ilość wydzieliny takiej mlecznej... nie wiem co to może oznaczać.
Mam też na brzuchu dokładnie na dole taką brązową kreseczke idącą w dół....
Czy to ciąża ?? Mam czasami takie myśli,tym bardziej że staram się z moim partnerem o dziecko od dłuższego czasu... tylko dziwi mnie ten okres.
Proszę o odpowiedź...
Dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Gość Kasienkaa

A mam jeszcze jedno pytanie. Wykonałam inny test nie wiem czy rozni się czymś innym. Ten pierwszy nazywał się test strip ovulation coś takiego a dziś robiłam HCG Pregnancy Test (Strip) i wyszła jedna taka bordowa kreska na górze. Jestem z tego głupia ..

Odnośnik do komentarza
Gość Kasienkaa

Dziękuje za odpowiedź,jednak mam jeszcze jedno ostatnie pytanie :) dziś robiłam test tz ' HCG Pregnancy Test (Strip)'
i na tym wyszła znowu jedna kreska bordowa na górze,więc to oznacza,że nie jestem w ciąży.. ? Jestem z tego głupia,chyba jednak udam się do Gin... :(

Odnośnik do komentarza

stosunek 4.10. on skonczyl we mnie okresu brak 14 dzień tzn dziś zauwazylam lekkie plamienie p1 plame zauważyłam ok godz 15 taka mala brązowa blamka na majtkach a 2 dopiero o 22 tym razem z mala plamka krwi. nie boli mnie brzuch zawsze w pierwszy dzień umieram z bolu żadne tabletkmi nie pomagają dodam ze 2 dni temu robiłam test i wszla mi 1 kreska ciemna a druga jasna, nie wiem co się dzieje . z piersi także po naiśniećiu w okolicy sutka wyplywa mi ni to zolta i to przezroczysta maz, ciaza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...