Skocz do zawartości
Forum

Trądzik i nieregularny okres a starania o dziecko


Gość nun

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z mężem staramy się o dziecko. Z tym, że mam problem z trądzikiem i dermatolog stwierdził, że prawdopodobnie to wpływ hormonów. Od 19stego roku życia zażywałam tabletki antykoncepcyjne. Z każdą próbą odstawienia problem twarzy powracał wraz z rozregulowaną miesiączką (występowała średnio co drugi miesiąc). Ostatnio brałam tabletki przez pół roku i po odstawieniu okres występuje w miarę regularnie choć trądzik powrócił. Podczas starań o dziecko mój cykl to 27-29 dni a ostatnia miesiączka była bardzo obfita chodź krótka-trwała 2 dni (+test ciążowy negatywny) Chciałam zapytać czy mój problem z cerą i z nieregularny okres w przeszłości może mieć wpływ na niemożność zajścia w ciąże oraz czy i jakie badania powinnam wykonać żeby mieć pewność. Z góry dziękuję za podpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

na początku na pewno warto zrobić badania hormonalne. To podstawa, zbadaj sobie poziom hormonów płciowych. Bo wtedy zobaczysz czy rzeczywiście Twoje problemy dotyczą hormnów czy czegoś innego. Moim zdaniem powinnaś także zrobić sobie usg aby wykluczyć torbiele na jajnikach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...