Skocz do zawartości
Forum

Brak apetytu u 14 miesięcznego dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Moja córeczka od jakiegoś czasu ma problemy z apetytem. Najchetniej by nic nie jadła, są chwile ze wierci i drze sie przed kazdym probom podawania jedzenia. Wczesniej nie bylo z tym problemu a od 2 miesieczy krzyczy, piszczy i wierci sie i wszystko robi by tylko nie jeść:( Raz spróbowałam ją przetrzymać nawet sniadania jej nie dalam to wogole przez caly dzien nie zawołała ze jest glodna dopiero o 17 dałam jej pierwsze danie i tego jeść nie chciala ( a zrobilam to co ona lubiała najbardziej wczesniej czyli ryż z warzywami, polny sosem z kurczaka zrobionym) wypluwala, biła wytrącała lyżeczke i dupa z tego wszystkiego zjadła tylko moze raptem 3 łyżki... i pożniej kolacji tez sie nie chyciła i poszła spac. Byłam u lekarza robiłam róznorodne badania i nic nie wykazywało... dostałam syrop na apety i cale gówno pomógł, nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam dodać ze są takie dni ze bedzie jesć ale jest ich nie wiele w prównaniu do tych co nie je:( a jak je to tak to wygląda:
7.00-8.00 Sniadanie ( roznie na przemian - Płatki kukurydziane z mlekiem, kaszka kukurydziana lub jakas owocowa, bułka na mleku, czasem kanapka z dżemem)
12.00-13.00 Zupka ( jarzynowa, pomidorowa, ziemniaczana, ogórkowa, krupnik oraz ktorą bardzo lubi czyli dyniowa)
13.00-15.00 Drzemka popołudniowa
16.00-17.00 Drugie danie( kasza z sosem driobowym, ziemniaki z smietaną i jajkiem, Ryż z rybą i salatka tylko i wylacznie starte jabłko, kasza gryczana z schabowym plus jablko, czasem je samą jajecznice z dwoch jajek)
19.00-20.00 kolacja ( kromka z czekoladą bądz dżemem ( wedlin oraz ser sie nie chyci wyplówa) parowka z chlebem, czasem kaszka)
Około 20.00 Kapiel
20.30 Usypianie plus 180 ml soku
miedzy czasie daje jej paluszki i oczywiscie picie
Ale ten jadłospis rzadko funkcjonuje bo wczesniejszym poscie napisalam ze od 2 miesieczy nie zje nawet pólowy z tych posiłków:( caly dzien by nie jadła jak bym troszeczke jej nie zmuszala

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna Kiela

A myślałaś nad jakimś "naturalnym" stymulantem"? .Mam 5 latka i podając jemu czarci pazur zaobserwowałam zwiększony apetyt. Ma on również pozytywne działanie na kości i skóry. Korzystaj z naturalnych składników ,ponieważ nie warto szprycować dziecka chemią ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...