Skocz do zawartości
Forum

Biegunka u dwulatka


Gość kalinowa

Rekomendowane odpowiedzi

Może ta biegunka jest wynikiem alergii pokarmowej. Sprawdź czy oprócz biegunki występują również inne objawy takie jak kolka, bóle brzucha lub zmiany skórne. Biegunka „bez przyczyny” mnie by bardzo niepokoiła, najlepiej będzie jak skonsultujesz się z lekarzem. Zacznij dziecku podawać latopic, probiotyk z polskimi bakteriami mlekowymi, który stosuje się wspomagająco przy alergiach pokarmowych. Produkt jest bardzo skuteczny i bezpieczny dla dziecka. Syn mojej bratowej stosował go przy skazie białkowej i bardzo mu pomógł.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisana przez Panią biegunka może mieć wiele przyczyn. Może być to wynik alergii, infekcji pasożytniczej, infekcji wirusowej, nieprawidłowości dietetycznych i wielu innych. Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zebrania wywiadu, zbadania dziecka i zlecenia badań dodatkowych, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Koniecznie proszę się zatem skonsultować z lekarzem pediatrą, który wykona powyższe działania, co umożliwi mu postawienie prawidłowej diagnozy oraz ewentualnie wdrożenie leczenia.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Ciężko na podstwie jednego zdania ocenić co dziecku może być. Częstp przy nawracających biegunkach pomagają probiotyki wiec możesz podawać dziecku np Lactoral przez jakiś czas(np do czasu wizyty u specjalisty)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...