Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, biały, gesty śluz i przezroczysta sperma partnera


Gość duszek4

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję Waszej pomocy. Od razu nadmienię, że jeżeli temat zostanie gdzieś przeniesiony proszę o napisanie tego, bo połowy wątków znaleźć nie mogę...

Ale do rzeczy. Od parunastu dni jestem kłębkiem nerwów. Spóźnia mi się okres, chociaż prawdę mówiąc mam dość nieregularne cykle. Robiłam już test ciążowy, ale wyszedł negatywny. Teraz zamiast miesiączki pojawia się taki biały, gęsty śluz, który zamienia się później w taki... jak surowe białko. Czuję się tak, jakbym okres miała dostać. Zawsze parę dni przed leci ze mnie śluz, ale wydaje mi się, że teraz już to trochę długo trwa, bo około 5 dni. W grudniu do tego pracowałam na nocki, przez co mój organizm bardzo się przestawił - chodzę spać po 3 koło 4 nad ranem i śpię do 13... Czy to także może mieć znaczny wpływ na opóźnienie okresu?

Druga sprawa - mój partner ma dziwną spermę. Nie jest gęsta i biała, ale raczej rzadka i przeźroczysta. Fakt, są tam jakieś białe punkty, ale daleko im do normalnej spermy. I nie jest tak od jakiegoś czasu, czy po częstszych stosunkach, ale od zawsze. Czytałam, że taka sperma może nie zawierać plemników bądź zawierać je w śladowych ilościach. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...