Skocz do zawartości
Forum

Ból pleców i brzucha, senność i nudności a ciąża


Gość qwerrtyyy

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. Mimo , ze miałam miesiaczke która wyglądała normalnie , martwie sie ze mogę być w ciązy. Była ona w termine.. Otoż chodzi mi o to czy mogę byc w ciązy . Bolą mnie plecy i brzuch codziennie wieczorem.. Od czasu do czasu robi mi sie gorąco i cięzko mi sie oddycha , czasem "bekam" tak jakbym miała wymiotowac za chwile .. jestem senna i mam przeźroczysty sluz gdy oddaje mocz (ogolnie nigdy tego sluzu nie miałam ) własnie dzisiaj wypada 14 dzien , niby owulacja to moze dlatego... ale taki lekko białawy tez raz zauwazyłam.. a moze ja mam jakies urojenia dlatego , ze boje sie ciązy.. ? Bardzo proszę o normalne wypowiedzi kobiet...:) albo ekspertów..

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy są niecharakterystyczne i niestety nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie ocenić czy jest Pani w ciąży. Jeśli prowadzi Pani aktywne życie seksualne, teoretycznie ryzyko ciąży istnieje. Ponieważ miała Pani jednak miesiączkę, ryzyko to jest niewielkie. Najlepiej byłoby gdyby w celu wykluczenia ciąży wykonała Pani test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...