Skocz do zawartości
Forum

Biała, grudkowata wydzielina, świąd i pieczenie a ciąża


Gość anonimowy11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimowy11

Witam, mam problem moja dziewczyna od trzech tygodni ma swędzenie pochwy i pieczenie oraz żółtawą wydzieliną te objawy ustąpiły natomiast okres jej się spóźnia już 3 dzień i ma strasznie sucho od paru dni a dzis gdy rano zaczął ją boleć brzuch już mówiła że to okres bo to ten rodzaj bółu natomiast zamiast krwi ma białe grudki i upławy, zwykle takie objawy okresu miała zawsze ponad tydzień przed teraz nie ma żadnych i czuła się stosunkowo dobrze i strasznie sie dziwiła. Cykle ma bardzo reggularne i zawsze dostawa je co do dnia przez ostatnie dwa lata wyczytałem że albo to ciąża albo grzybica... Boje sie że mogłem ja być przyczyna tej infekcji lub zostaniemy rodzicami czego aktualnie nie chcemy z powodu naszego wieku a mianowice dziewczyna ma 20 lat, a ja 23 robiliśmy również dwa testy ciążowe wieczór przed planowanym okresem i w jego dzień oba były negatywne był to test pepino i easy view dlatego raczej wątpie w ciąże. Dziewczyna nie chce iść do lekarza mówiąc ze okres się spónia przez fakt iż był to nasz pierwszy raz stosunek był w prezerwatywie natomiast zanim ją założyłem dotknołem nim jej pochwy kilka razy bez prezerwatywy a ze swędzeniem sama sobie poradzi. Prosze o jakieś argumenty ktore mogą trafić o taką wstępną diagnoze choć wiem ze interrrnetowo się nie da ale chciałbym znać opinie eksperta.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Pana objawy, tj. biała grudkowata wydzielina, świąd i pieczenie to najprawdopodobniej objawy infekcji grzybiczej. Pana partnerka zdecydowanie powinna zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który wdroży prawidłowe leczenie. Nie ma bowiem takiej możliwości, by poradzić sobie z tymi objawami metodami domowymi. A propos opóźnienia miesiączki to po pierwsze warto jeszcze raz wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny mniej więcej 14 dni po stosunku. Jeśli wynik testu będzie negatywny warto cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli się nie pojawi, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Proszę także pamiętać, że odbycie pierwszego stosunku płciowego nie jest przyczyną opóźnienia miesiączki!

Odnośnik do komentarza

To prawdopodobnie jest grzybica, niech twoja dziewczyna się nie wygłupia, musi iść do ginekologa, żadne domowe sposoby jej nie pomogą. Ty też powinieneś przeleczyć się razem z nią. W trakcie i po leczeniu niech zażywa provag, probiotyk doustny, który ochroni ją przed nawrotem infekcji i odbuduje zachwianą florę pochwy i jelit.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...