Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia po odstawieniu tabletek a ciąża


Gość patrycja110

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja110

Na poczatku pazdziernika byłam w 11 tyg ciazy i poroniłam samoistnie. Zaczełam brac tabletki lesinelle. w grudniu zrobilam przerwe. Miesiaczka spoznila mi sie o dzien czy dwa. Wraz z pierwszym dniem zaczełam ponownie brac tabletki. W tej miesiecznej przerwie doszlo do stosunku bez zabezpieczenia sie i troche nasienia zostalo we mnie. Po tym stosunku mineło 3 dni i dostałam ten pierwszy okres po przerwie brania tabletek. Okres trwał 4 dni. A po okresie pojawił się brązowy śluz. Co to może oznaczać? Nie robiłam tekstu ciążowego, ponieważ ten z apteki nie wykryłby po 2 dniach. Czy to oznacza, że podczas stosunku doszło do zapłodnienia w miesięcznej przerwie? Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja110

moze podam na konkretnych datach. dnia 9 grudnia wzielam ostatnia tabletke z opakowania. 12 grudnia wystapilo krwawienie, zamiast 7 dniowej przerwy i wziecia tabletki 17 grudnia wzielam ja dopiero 11 stycznia. czyli bylam 25 dni bez tabletek. 8 stycznia kochalam sie bez zabezpieczenia i doszlo do sytuacji ze nasienie zostalo we mnie. 8 a 11 stycznia to mala roznica i prawdopodobienstwo na wykrycie ciazy. Wiec wzielam tabletke z nowego opakowania wraz z pierwszym dniem miesiaczki czyli 11 stycznia. miesiaczka mi sie skonczyla 14 stycznia i do dnia dzisiejszego mam brazowe takie hmm taki śluz. co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ współżyła Pani bez zabezpieczenia ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Oczywiście jest ono niewielkie, ze względu na fakt, że 3 dni później doszło do miesiączki. Wskazane jest zatem wykonanie testu ciążowego. Powinien być wiarygodny mniej więcej 14 dni po stosunku. Po drugie proszę pamiętać, że plamienia/krwawienia to najczęstsze objawy uboczne występujące podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...