Skocz do zawartości
Forum

Plamienia po niezabezpieczonym stosunku a ciąża


Gość gosszp

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam 22 lata miałam okres 5 stycznia regularnie co 28dni chociaż kilka miesięcy temu spóźniał mi się ok 2-3 dni ale mieszkam w akademiku i moja współlokatorka bierze tabletki anty ale często o nich zapomina więc myśle ze to przez to. 14 stycznia po krótkim stosunku bez wytrysku z moim stałym partnerem bez zabezpieczenia ok 3-4 godz po dostalam lekkiego plamienia które utrzymuje się przez 3 dni z bolesnym bólem podbrzusza i zdarza mi się czuć słabo. wcześniej uprawialiśmy seks w sylwestra i 4 stycznia bez zabezpieczenia i w dni nie płodne ale z wytryskiem we mne. A mniej więcej w tym czasie na poczatku stycznia w akademiku panowała na moim piętrze epidemia szkarlatyny i różyczki, nie zaraziłam się. pisze obecnie inżyniera i dość nadużywałam alkoholu, kawy i mało sypiam w ostatnim czasie. moje pyt czy jest prawdopodobieństwi ze jestem w ciąży i czy różyczka na piętrze ma wpływ na to w jakim jestem stanie obecnie i z czego mogą wynikać te plamienia?

Odnośnik do komentarza
Gość .Maskotka.

,,...chociaż kilka miesięcy temu spóźniał mi się ok 2-3 dni ale mieszkam w akademiku i moja współlokatorka bierze tabletki anty ale często o nich zapomina więc myśle ze to przez to..."
Możesz mi wyjaśni co jedno ma wspólnego z drugim?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze powinna Pani wiedzieć, że fakt, że ktokolwiek z Pani otoczenia stosuje antykoncepcję hormonalną NIE MA wpływu na Pani cykl miesiączkowy!!! Po drugie, ponieważ współżyje Pani bez zabezpieczenia ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Bez względu na fakt, że współżyli Państwo w czasie teoretycznie dni niepłodnych. Warto zatem wykonać test ciążowy. Opisane przez Panią plamienia mogą mieć natomiast wiele przyczyn. Może być to plamienie kontaktowe po stosunku np. na skutek nadżerki, endometriozy, polipa, itd. Może być to wynik innych schorzeń narządu rodnego, nie ma to jednak raczej związku z różyczką, na którą Pani nie zachorowała. W celu ustalenia konkretnej przyczyny objawów proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...