Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy nocnym trybie życia


Gość ninka 220589

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ninka 220589

Witam! Mam 23 lata, waże 70 kg przy wzroście 171cm, czuje sie gruba, gdyż mam dość duży brzuch i grube uda, prowadze nocny tryb życia gdyż pracuje na dyskotekach, od 5 dni ograniczyłam jedzenie, wcześniej jadłam wieczorami dużo fast-foodów, frytki, kebaby itd, teraz mój ostatni posiłek jem o 19, rano przeważnie jakas bulka i na obiad normalnie, czy schudne? chcialabym ważyc okolo 63 kg, czy na dobry pomysl wpadlam odnosnie spalenia kilku kg?

Odnośnik do komentarza

Witaj,swego czasu szukam sposobów by pomniejszyć,obwód w pasie,dużo czytam na ten temat,jeżeli chodzi o kobiety to z tego co doczytałem inaczej ma to się do miejsc,odkładania tłuszczu u kobiet jak i u mężczyzn.Duży wpływ ma na to anatomia naszej budowy,o ile jeżeli chodzi o kobiety,mianowicie brzuch to najczęściej było tak że wzrost objętości następował przeważnie w okresie menopauzy,uwarunkowane zmianami hormonalnymi.Co do świętych zasad,częstym błędem popełnianym jest odpuszczanie posiłków,gdyż wtedy następuje obrona organizmu i zaczyna on magazynować tłuszcz,dlatego systematyczność w jedzeniu to podstawa posiłki co trzy godziny,wiem że w nocnym trybie życia żołądek nie pracuje i trudno wpychać w siebie jedzenie,lecz trzeba próbować,co 3 godzinny posiłek w miarę bardziej pożywny niż fast food.Ostatni posiłek powinien być skonsumowany dwie godziny przed snem.Ważnym elementem jest picie wody,najlepiej niegazowanej w ilości około 3litrów na dobę,ona też pomaga w rozbijaniu tłuszczu.Zapewne parę ograniczeń w ilości dostarczanych jak i jakości produktów będzie też jak najbardziej właściwym posunięciem,osobiście uwielbiam pizze i kebaby,wiem jak trudno rezygnować,czy często znaleźć czas w biegu na właściwy posiłek.Odnośnie ćwiczeń stawiaj sobie pomału wyzwania,szybszy spacer,rowerek,czy schody początek jeśli chodzi o uda.Jeżeli mogłabyś przeznaczyć troszkę więcej to mogła byś wstawić do domu orbitrek.Ważne żeby wszystko robić w sposób taki by się nie przeforsować i nie zniechęcić,wszystko przychodzi z czasem.Co do ogólnie samych ćwiczeń są one zależne od twojej sprawności,trzeba szukać takich by powoli awansując na kolejny poziom je ciągle urozmaicać a także stopniowo utrudniać.Co do motywacji osobiście założyłem zeszyt,gdzie zapisuje każdy pozytywny ruch wykonany w celu osiągnięcia coraz lepszych wyników,dobry jest towarzysz/ka osoba z podobnymi założeniami,która pociągnie ciebie lekko do przodu i też zmotywuje.

Odnośnik do komentarza

Witaj zapomniałem podać ważnej i istotnej rzeczy.Wszelkiego rodzaju zabiegu typu odchudzanie,czy związane z tym przyszłe treningi należy rozpocząć od wykonania badań.
Twój ogólny stan,czy nie masz jakiś przeciw skazań zdrowotnych,zmian,jak i możliwości wystąpienia urazów od ćwiczeń.Dalej to już praca i cierpliwość.Ważne by małymi krokami lecz do przodu,nie zrażaj się długo niewystępującymi efektami,to jest najgorsze.O ile się nie będzie udawać,wracaj do punktu wyjścia i dalej walcz.Z każdym rokiem coraz trudniej stawiać sobie wyzwania.Pamiętam jak kiedyś lubiłem rozgrzewkę a teraz? :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...