Skocz do zawartości
Forum

Przedłużający się okres po odstawieniu tabletek


Gość 66MEF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Odstawiłam tabkletki antykoncepcyjne. Tzn. skonczyłam ostatnie opakowanie, w przerwie jak zawsze pojawił się okres, już był prawie koniec i tak jak było w planach nie przyjełam kolejnych tabletek, z racji ich odstawienia. Niestety ku mojemu zdziwieniu od tamtej pory okres się nie skonczył. Tabletki brałam ok 1,5 roku, Microgynon. Czy to normalna reakcja organizmu, czyt. forum i zazwyczaj bywa tak że okres po odstawieniu może nie pojawić się nawet przez kilka tyg. a u mnie odwrotnie od przerwy nawet się nie zakonczył. Dziekuje za odp.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam 23 lata i jestem dziewicą. Od pewnego momentu miałam okres bardzo długi i obfity, więc poszłam do lekarza i dostałam Qlairę, bo na badaniu (usg doodbytnicze) nic nie wyszło i lekarka nie wiedziała skąd problemy się biorą. Na początku Qlaira pomagała ale potem plamiłam miedzy okresami więc przestałam ja brać i wszystko było już dobrze. ale po ok pół roku problemy wróciły. Najpierw okres się wydłużał a teraz już trzeci miesiąc plamiłam między okresami ale to były mniej więcej dni w których powinna byc owulacja więc myslałam że to dltego. I teraz znowu mam okres już 5 dzień i normalnie leje się ze mnie, boje się że znowu wróciło długie i obfite krwawienie i nie wiem co robić. Jestem dziewicą więc badanie jakie wchodzi w gre to usg doodbytnicze, poprzednim razem nic nie wykazało i boję się że tym razem może być podobnie. Wstydzę się pójśc do lekarki bo juz poprzednim razem kręciła głową że w takim wieku można być dziewicą ale jestem a samo badanie po prostu poniża. Poradźcie co to może byc? Może któraś z Was miała podobnie? Prosze o jakies porady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...