Skocz do zawartości
Forum

Nieregularna miesiączka po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem prawie 6 miesięcy po porodzie,pierwszy okres dostałam już prawie 2 miesiące po porodzie (syn od ukończenia 1 miesiąca jest na mleku nodyfikowanym), drugi okres spóźnił się dokładnie o tydzień, a trzeci o 4 dni od drugiego. Teraz spóźnia się już 16 dni. W tamtym tygodniu zrobiłam test ciążowy (mimo, że zabezpieczamy się z mężem) i wyszedł negatywny. Czasami wydaje mi się, że zaraz okres się pojawi, ale nic. Zwiększyła się też wydzielina z pochwy. Czy to normalne po porodzie, że tak się dzieje z miesiączka?

a jeśli przed porodem miesiączka też była nieregularna i potrafiła spóźniać się nawet do 2 tyg? Dodatkowo od czasu ostatniej miesiączki mam dużo stresu i od kilku dni zauważyłam delikatne pobolewanie w okolicy prawego jajnika... czy to może coś innego?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po porodzie oraz karmieniu piersią mogą występować nieregularne miesiączki. Jeśli przed ciążą występowały nieregularne krwawienia to najprawdopodobniej sytuacja nie zmieni się po porodzie. Nie bez wpływu pozostaje również stres. Jeśli sytuacja nie powróci do normy w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam . Urodziłam 3 lutego, karmilam pirsią tylko dwa tygodnie pierwszy okres dostałam 8 tygodni po porodzie. 26 dni od poprzedniego okresu dostałam następny.Na trzeci czekam i czekam a tu nic.... Dodam ze współzyłam tylko raz od porodu i to w czasie ostatniego okresu czy ciąża jest możliwa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...