Skocz do zawartości
Forum

Strzelanie i ból w kolanach


Gość Egz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od kilku miesięcy męczę się z pewną dolegliwością - przy wszelkim kucaniu, przysiadach czy nagłych zgięciach kolan odczuwam w nich ból. Nie występuje to zawsze. Czasem mogę przyklęknąć i wstać bez problemu, innym razem kiedy klękam i wstaję, naprawdę boli - jest to bardzo nieprzyjemne, ból wydaje się być ostry, specyficzny. Tego typu bóle łapią mnie także na lekcjach wf, kiedy trzeba robić przysiady czy inne żabki. Dodatkowo od pewnego czasu kolana zaczęły mi niemiłosiernie strzelać. Przy każdym ich obciążonym zgięciu wydobywa się trzask - to, w przeciwieństwie do bólu, występuje za każdym razem... Dodam, że jestem młodą osobą i nie uprawiam żadnego sportu.
Czy powinnam udać się do ortopedy?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ktokolwiek1

Towarzyszą mi ciągłe problemy z kolanami. Albo coś chrupie, strzela, przesuwają się kości, tragedia. Ostatnio coś mi się rano przesunęło i czuję promieniujący ból w dolnej partii. Jutro rejestruje się do lekarza rodzinnego, będę prosił o skierowanie na rentgen. Interesuje mnie jakie można podjąć formy leczenia gdyby badanie wykazało zaburzone ustawienie kości oprócz ingerencji chirurgicznej i masaży. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...