Skocz do zawartości
Forum

Chłopak nie chce seksu


Gość alicjaaa2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alicjaaa2

mój chlopak ma 24 lata jestesmy razem od ponad pół roku, probowalismy juz uprawiac sex ale po zblizeniu on jest bardzo roztrzesiony. powiedzial mi ze musi sie uspokoic i pomyslec bo widocznie nie jest gottowy na sex i nie robimy tego, zauwazylam ze jest on przeczulony na punkcie niepozadanego zajscia mnie w ciaze. pomóżcie , co powinnam zrobic ? odsunac sie od niego i nie kochac sie z nim oralnie? czy moze cos innego ?

Odnośnik do komentarza

Pogadaj z nim szczerze, może dodatkowo się zabezpieczcie, może przeanalizujcie swoją sytruację. Zapytaj czemu nie jest gotowy na seks, czy dlatego, że boi się ciąży czy może ze względów religijnych lub jeszcze jakiś innych. Warto pogadać bo to może rozwiązać wiele problemów. Przecież możecie wybrać jakiś rodzaj zabezpieczeń np tabletki + gumka,albo gumka + stosunki w dni niepłodne..

Odnośnik do komentarza

Możliwe że boi się pierwszego razu z tobą,za bardzo mu zależy i się spina,postaraj się przedłużać pieszczoty,uspokajaj go w momentach,w których się unosi i próbuj delikatnie dalej.Wspólnie poczytajcie o antykoncepcji,udaj się razem z nim do ginekologa o ile się nie zawstydzi,jeżeli rozmowa nic nie przyniesie konstruktywnego,pomyślcie o wspólnej wizycie u seksuologa.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałam z nim i mówi ze spróbuje sie ogarnąć jakoś , zmądrzeć, pytałam go czy są jakieś inne problemy, czy w rodzinie czy cos, ale on mówił ze nie , sądzę, że to przez to, że on jest troche niedojrzaly i boi sie zobowiazan ewentualnego mojego zajścia z nim w ciąże. kocham go wiec powiedzialam ze sex nie jest najważniejszy i ze w porządku ale coraz częściej zaczyna mi to przeszkadzać i pieszczoty jakich sie teraz dopuszczamy nie są w 100 % zadowalajace, zaspokaja mnie ale same wiecie ze to nie jest to samo. on twierdzi, że to musi samo jakos wyjsc. ale wg mnie samo nic sie nie zrobi , zabespieczalismy sie bralam tabletki ale odstawilam, bo on powiedzial ze to nie chce zebym na marne przyjmowala i zatruwala zdrowie i ze jak bedzie pora to mi powie zebym zaczela znowu. :(

Odnośnik do komentarza

powiedział że nie jest dość rozgarnięty, żeby uprawiać sex, bo po sexie jest strasznie roztrzesiony i nie wie dlaczego, rozmawialismy o sexie dużo przed naszym zblizeniem piewszym i on jest bardziej doswiadczony odemnie, a teraz tej kwestii nie poruszamy od miesiaca gdy sie kochalismy ostatni raz. i dla mnie to te ciezki temat, mam czekac az on jak mowil sie ogarnie z tym sam ? powiedzial mi ze te problemy beda przeszloscia i zebym sie nie martwila .

Odnośnik do komentarza

Trudy temat alicjo,pożycie intymne jest o tyle skomplikowane ze o ile w innych przypadkach,możesz zastosować taktykę wsparcia osób trzecich(przyjaciół),to w tym przypadku ze względu na osobistość trzeba zachować delikatność i poufność.Chyba raczej o dojrzałość tutaj nie chodzi,a czekanie na rozwiązanie w przysłowiowym praniu też nic nie da,lecz tylko to pozostaje,skoro nie chce udać się do osoby,która to wyciągnie z niego.Możesz będąc kobietą inicjować romantyczne chwile,niewykluczone że chłopak coś jeszcze ukrywa,można się bać tym ze kobieta zajdzie w ciąże,zapewne coś jest jeszcze i chłopak prawdopodobnie nie jest gotowy na to by się otworzyć.

Odnośnik do komentarza

~alicjaaa2
powiedział że nie jest dość rozgarnięty, żeby uprawiać sex, bo po sexie jest strasznie roztrzesiony i nie wie dlaczego, rozmawialismy o sexie dużo przed naszym zblizeniem piewszym i on jest bardziej doswiadczony odemnie, a teraz tej kwestii nie poruszamy od miesiaca gdy sie kochalismy ostatni raz. i dla mnie to te ciezki temat, mam czekac az on jak mowil sie ogarnie z tym sam ? powiedzial mi ze te problemy beda przeszloscia i zebym sie nie martwila .

widze tu troche rozbierzności
nie wie jaki jest problem ale sam sobie z nim poradzi hmmmm ciekawe
samo nic nie przejdzie najpierw trzeba zlokalizowac problem zanim sie spróbuje go rozwiązać.
Może chłopak boi sie że nie jest zbyt dobry (lub za mały) i cie peszy. z Twojej otwartości wnioskuje że pewnikiem nie raz mu mówiłas że jest fantastyczny a jeżeli nie to na pewno trzeba dodać(wać) mu ciągle pewności siebie. a jak sytuacja sie nie zmieni w niedługiej przyszłości to proponuje specjaliste który z niego wyciągnie jego problemy i je rozwiąże.
Tak czy inaczej życze dużo szczęścia i długich namiętnych nocy i dni. Trzymam kciuki :)
PS a ile macie oboje lat?

Odnośnik do komentarza

do specjalisty nie pójdzie, nie otworzy sie.on jest przewrazliwiony i o tym wie, na punkcie ciązy, jak powiem ze mi sie okres spoznia nawet o 2 dni to on juz w panice, najlepiej by sie zabezpieczal na 100 sposobow :(on taki jest. powiedzial ze to nie może tak być ze zawodzi swoja dziewczyne i musi cos ze soba zrobic, powiedzialam ze jesli chodzi o to ze czuje sie niezbyt dobry w lózku to mozemy nad ty popracowac ale on powiedzial ze nie oto chodzi ze nie jest gotowy widocznie. on jest napalony, ciagle chcialby jakies pieszczoty. ale jesli o przyjemnosci to moze satysfakjonowac do czasu niestety. a boje sie ze to jednak moze wplynac na nasze realcje.

Odnośnik do komentarza
Gość Wojtas ww

Ma za małego albo poprostu pizda z niego powiedz mu że jak ci nie wsadzi to wkoncu zrobi to prawdziwy facet swoją drogą po co to ciągniesz ?? A jeszcze jedno pytanko a obciągasz mu?? Czy on tylko na patelni leci i chodzi do kibla popuszczać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...